poszukiwania logopedy

poszukiwania logopedy

Postautor: dorotap » 22 maja 2011, o 21:16

Poszukuję dobrego logopedy w Piastowie!
dorotap

Re: poszukiwania logopedy

Postautor: sloneczko » 25 maja 2011, o 21:52

Ja poszukuję logopedy w Krakowie
sloneczko

Postautor: awygowska » 23 sie 2011, o 13:14

A może jakieś dodatkowe informacje? Chętnie dojadę do Piastowa:)
awygowska

Postautor: IwonaR » 24 sie 2011, o 09:45

Czy Milanówek też jest Pani po drodze ? Szukam dodatkowych zajec Logopedycznych dla syna. Syn ma 5 lat i zamiast r wymawia j a dodatkowo ma imie i nazwisko na "R".
Potrzebuje intensywnych zajec dla niego poniewaz widze jak bardzo mu to "przeszkadza". A zajecia z logopeda w przedszkolu na wiele sie nie zdaja nawet przy mojej pracy z nim w domu, dodam ze niechetnie chce ze mna cwiczyc. Prosze o informacje czy moze Pani gdzies pzyjmuje w poblizu czy moze Pani doechac do nas co nie ukrywam byloby dla mnie najlepszym rozwiazem.

Pozdrawiam
Iwona
IwonaR

Postautor: awygowska » 4 wrz 2011, o 11:10

Witam,
Pani Iwono Milanówek jak najbardziej jest mi po drodze.
Oto mój e`mail: awygowska@op.pl, proszę o kontakt.
Pozdrawiam
Agnieszka
awygowska

Postautor: Go4ethnic » 1 lip 2018, o 07:31

nice
Go4ethnic

Postautor: WesleyZebediah » 10 sie 2018, o 09:45

I want severe sports for him due to the fact I see how he bothers him. And instructions from a speech therapist in a kindergarten do no longer appear to work regardless of Dissertation Writing UAE my paintings with him at domestic, I'm able to upload that he unwillingly desires to exercise with me. Is Milanówek along the manner? I looking for further Logopedic sports for my son.
WesleyZebediah

Postautor: valdarian » 15 wrz 2018, o 02:07

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
valdarian

Następna

Wróć do Przychodnie logopedyczne