zdrowie

Re: zdrowie

Postautor: Dymek » 14 cze 2018, o 14:39

Zdrowie jest bardzo ważne. Każdy powinien o nie dbać. Ja np. gdy zauważam u siebie jakąś dolegliwość zdrowotną, to nie zwlekam i udaję się na badania usg. Są one bardzo skuteczne i dzięki nim lekarz może w szybki sposób dowiedzieć się o stanie zdrowia pacjenta. Wedle tego co wyczytałem na blogu badanieusg.edu.pl ultrasonografia nie tylko służy do zobrazowania narządów, ale również tkanek człowieka. W ten sposób możliwe jest wykonanie bardzo szczegółowej analizy medycznej.
Dymek

Postautor: Paszko » 17 cze 2018, o 17:56

Na blogach medycznych można znaleźć wiele pożytecznych informacji nt. zdrowego stylu życia, czy pielęgnacji urody. Sam często zaglądam np. na lekarzewarszawa.edu.pl skąd czerpię fachową wiedzę i znajduję pożyteczne wskazówki, które pozwalają mi lepiej zadbać o siebie i własne zdrowie. Według mnie każdy powinien wiedzieć jak najwięcej o zachowaniu własnego organizmu w jak najlepszej kondycji zdrowotnej.
Paszko

Postautor: Kobiałek » 19 cze 2018, o 12:22

Zgadzam się w pełni z moim poprzednikiem. Blogi medyczne są doskonałym źródłem wiedzy nt. związane z współczesną medycyną. Od siebie polecam nowo powstały blog https://blogmedyczny.joomla.com/, na którym to ukazują się artykuły związane z różnymi tematami dotyczącymi najczęściej analityki i profilaktyki medycznej. Szczerze polecam każdemu kto chce wiedzieć więcej na podobne tematy.
Kobiałek

Poprzednia

Wróć do Pytania/problemy rodziców - Wydaje mi się, że... Mam pytanie... Co zrobić gdy...