Problemy z nastolatkiem

Problemy z nastolatkiem

Postautor: aszal » 21 paź 2015, o 23:27

Twój nastolatek za szybko prowadzi samochód? Niedawno miał stłuczkę, jednak nie on był sprawcą? Według prawa przysługuje mu samochód zastępczy z oc warta na okres naprawy szkody. Fachowa pomoc.
aszal

Re: Problemy z nastolatkiem

Postautor: medsej » 8 gru 2015, o 12:45

Najlepiej, żeby nastolatek na początku jeździł na mniejszych mniej ruchliwych drogach
medsej

Postautor: liczas » 9 gru 2015, o 11:38

Czasem problemy mogą mieć podłoże natury psychologicznej. Wówczas warto udać się do dobrego psychologa. Uważam, że nie ma się czego wstydzić, bać. Wszystko jest dla ludzi. Można go odwiedzić zawsze wtedy, gdy czujemy że nie radzimy sobie w relacji z nastolatkiem. Więcej informacji na stronie www.self-psychologia.pl/
liczas

Postautor: echej » 17 gru 2015, o 01:30

Najważniejsza jest rozmowa, jeśli ma się dobry kontakt z dzieckiem można załatwić wszystko. Powinno się tak dzielić czas nastolatkowi by mógł uczuć się i odpoczywać. Nowością na rynku są gry http://darmowe-gry.pl/gry-moba/ idelane dla młodzieży.
echej

Postautor: mamakary » 18 lut 2016, o 22:51

Jak mój nastolatek stwarzał problemy kupiłam bilety lotnicze i pojechaliśmy na survival za granice. Tyle, że ja siedziałam na Chorwackich plażach a on pracował na swoje utrzymanie w barze, jakoś problemy go potem same obijały, zaczął pomagać w domu, uczyć się, przestrzegać prawa. Jak ręką odjął :) także mamusie polecam wam takie wakacje :)
mamakary

Wróć do Pytania/problemy rodziców - Wydaje mi się, że... Mam pytanie... Co zrobić gdy...