CZYM WCZEŚNIEJ TYM LEPIEJ

CZYM WCZEŚNIEJ TYM LEPIEJ

Postautor: LOGOPEDIA Z AGA » 29 lip 2015, o 09:34

Cześć witam wszystkich.

Mam na imię Tadeusz. Jestem tatą. Moja dwójka dzieci miała problem z wymową. Córka ponadto ma wadę ortodontyczną. Nosi obecnie aparat. A synowi wyrastają obecnie krzywo zęby stałe. Ale już wiem co i jak. Ale może zacznę od początku.
W przedszkolu u córki stwierdzono wadę wymowy. To było 6 lat temu .Logopeda i ćwiczenia leżały. Żona tez z nią ćwiczyła. To była porażka. Aż do momentu kiedy trafiłem do młodej wówczas Pani logopedy Agnieszki i wszystkie nasze problemy zniknęły. Ona wyprowadziła mi córkę i skierowała do ortodonty. Sama prowadziła ćwiczenia z córka co drugi dzień. Obecnie prowadzi mi syna i jestem mega zadowolony. Może to i reklama ale mnie to nie interesuje. Takich specjalistów polecać. Więc ja polecam ją. Jako rodzic jestem mega zadowolony. A dlaczego polecam gdyż jak sądzę, każdy rodzic szuka dobrego specjalisty dla swoich dzieci ja znalazłem.
Na Youtubie ma swoje filmy. „Logopedia z Agą”
A tutaj link
https://www.youtube.com/channel/UC9l1ps ... iZd-3gibyA

Polecam. Prowadzi również zajęcia przez internet. Wystarczy dobra kamera. Oczywiście trzeba również przyjechać na konsultacje osobiście ale córka obecnie bardzo dobrze mówi. Dla mnie to nie był problem bo nawet do ortopedy do Poznania potrafiłem jechać i do alergologa do Pragi. Dzieci mam obecnie zdrowe.
Dlaczego polecam tą Panią logopedę. To jest tak jak z dobrym fachowcem. Każdy szuka. A to jest bardzo dobry fachowiec.

A no i jeszcze jedna uwaga na zakończenie jedyny deficyt to czas. Nie ma czasu gdy jest jakiś problem zdrowotny. Upływający czas działa na niekorzyść. Przysłowia „Czym wcześniej tym lepiej” oraz „Mądry Polak po szkodzie” są w pełni do zastosowania.
Pozdrawiam i jeszcze raz zapraszam gorąco do oglądnięcia jej filmów

https://www.youtube.com/channel/UC9l1ps ... iZd-3gibyA

ps. Obiecałem jej że będę ją reklamował wszędzie i każdemu i słowa dotrzymam. Naprawdę warto.
LOGOPEDIA Z AGA

Re: CZYM WCZEŚNIEJ TYM LEPIEJ

Postautor: superman20 » 1 sie 2015, o 01:14

Bardzo dziękujemy za radę. Reklama reklamą, ale fajnie, że polecasz kogoś, kto pomógł i dajesz innym też taką szansę ;)
superman20

Postautor: mrmimien » 7 sie 2015, o 12:10

Reklama reklamą, ale dobrze wiedziec o kompetentych logopedach. No i swoją drogą tylko pozazdrościć tak kochającego i zaangazowanego ojca ;)
mrmimien

lOGOPEDIA

Postautor: LOGOPEDIA Z AGA » 7 sie 2015, o 20:59

Czy jestem kochanym tatą. Nie wiem. Natomiast wiem że w moje dzieci chcę inwestować. Lepiej zapobiegać niż leczyć. Moja żona jest po AWF. Widzi jak dzieci są krzywe. Ponadto wymowa u dzieci w szkole podstawowej leży. Będąc na zabraniu rodziców tylko raz na resztę chodzi żona, nauczycielka powiedział ze połowa klasy ma problem z prawidłową wymową. W wieku 7 lat. Oni piszą jak sami wymawiają. Myśmy przeszli 4 logopedów, 3 alergologów i 4 ortopedów. Wiec wiem jak ciężko znaleźć dobrego specjalistę. Tak jak pisałem wcześniej w Polsce nie znaleźliśmy dobrego alergologa. Trzeba było jechać aż do Pragi i wszystkim przeszło. Córka miała alergię wziewną a syn miał pokarmową. Strasznie go wysypywało. Co alergolog to twierdził co innego. Mieliśmy inhalacje, potem eliminacja pewnych produktów tylko truliśmy dzieci. A teraz mamy spokój. Tak że razem z zoną uważamy iż jeżeli ktoś jest naprawdę bardzo dobry i pomaga to koszty się nie liczą teraz bo potem wyda się jeszcze więcej pieniędzy.
A dobry logopeda i ortodonta to gdy dziecko jest małe to podstawa. Potem gdy jest duże ma problemy. To raz a dwa bardzo duże problemy będzie miało z nauką języka obcego. Wymowa będzie niezrozumiała.
LOGOPEDIA Z AGA

Postautor: kulmo » 28 sie 2015, o 15:29

Racja im wcześniej wyleczyć dziecko tym lepiej i większe szanse, że szybciej dziecko będzie zdrowe
kulmo

Wróć do Kiedy do logopedy?