Reranie gardłowe - ćwiczenia w domu.

Odpowiada ekspert wydawnictwa Impuls

Reranie gardłowe - ćwiczenia w domu.

Postautor: Artur246 » 2 cze 2014, o 23:28

Witam,mam na imię Artur. Mam 13 lat,a problem który mnie dręczy jest moja nieprawidłowa wymowa "r". Chciałem zapisać się do logopedy,ale jest już za późno,bo mieszkam w małym miasteczku i kolejki są zbyt duże. Chciałbym nauczyć się prawidłowej wymowy przez te wakacje i na następny rok szkolny cieszyć się prawidłową wymową. Prosiłbym o ćwiczenia w domu,które mogę wykonać samodzielnie. Z góry mówię,że mogę ćwiczyć aż 3 godziny dziennie. Chciałbym aby ćwiczenia były mniej więcej rozłożone w te 3 godziny. Prosiłbym o regularne,codzienne ćwiczenia na usprawnienie czubka języka,rozgrzewkę i metodę wywoływania głoski ( prosiłbym o kilka takich metod ). Jestem przedrzeźniany przez osoby które mnie otaczają z tego oto powodu. Naprawdę mi na tym zależy. Nie zamierzam czekać z założonymi rękami. Dziękuję i pozdrawiam.
Artur246

sports streaming sites

Postautor: sportsstreaming » 25 lis 2017, o 07:14

I hope you will keep writing articles as good as this, so I gained extensive insight. Thanks a lot! sports streaming sites
sportsstreaming

Wróć do Pomoce logopedyczne