Praca z dziekiem w domu

Odpowiada ekspert wydawnictwa Harmonia

Praca z dziekiem w domu

Postautor: kajo » 24 cze 2014, o 20:17

Witajcie. Potrzebuje namiaru, może niekoniecznie na ksiażeczki, bo tych mamy pod dostatkiem, raczej chodzi o rózne zabawy dla malucha, kiedyś widziałam na jakimś blogu opis zabawy która polega na pokazywaniu dziecku obrazków np. z drzewem a ono ma intonować dzwięk. To ponoć bardzo rozwijające. Tylko niestety nie mam czasu żeby samemu wykonac takie kartki, potrzebuje jakiegos gotowca. Możecie tez podrzucać swoje pomysły, bo jak na razie pomysłów mi bardzo brakuje, a nie zawsze jest czas na przeglądanie tysiąga blogów pod tym kątem. Koleżanka mi podesłała namiar na Wydawnicywa Szkolne i Pedagogiczne, czy mam rozumieć, że tam tez są takie rzeczy? Na razie zainteresował mnie od nich jeden podręcznik (dla przedszkolaków) - ale szukam pomysłów na zabawy, bo to na tym etapie rozwoju dziecka jedyna forma jaka jest moim zdaniem możliwa. Widziałam że są tam tez takie teczki przedszkolaka - z serii "Tropiciele - Trzylatek" i sporo w nich materiałów - czy będą przydatne pod moim kątem (opisanym wyżej) - jak myślicie, wyglada "zewnętrznie" to tak:

Obrazek
fot. wsip.pl

Z góry dzięki za wszelkie namiary i opinie.
kajo

Re: Praca z dziekiem w domu

Postautor: Grzybu » 19 gru 2014, o 11:07

Witam dołączam się do prośby, szukam czegoś dla swojej najmłodszej pociechy o koło 3 lat:)
Grzybu

Postautor: kuchareczka76 » 3 lut 2015, o 16:07

Moja córeczka korzystała z tropicieli w przedszkolu. Tam też wykupiłam jej dodatkową książkę do pracy z dzieckiem w domu. Bardzo ciekawa i pomocna ksiązka.
kuchareczka76

Postautor: malami22 » 9 lut 2015, o 14:51

Moj synek tak samo ma ćwiczenia Tropicieli w przedszkolu. W domu korzysta z dodatkowej ksiązeczki.
malami22

Postautor: edith333 » 23 lut 2015, o 01:18

Mój też ma w przedszkolu Tropicieli. Jest super :)
edith333

Postautor: marcingzik25 » 23 lut 2015, o 16:07

Widzę że jest to bardzo często używane materiały dydaktyczne. Nasz synek tez ma takie coś w przedszkolu
marcingzik25

Wróć do Ksiegarnia logopedyczna