gaworzenie

Odpowiada ekspert niania.pl

gaworzenie

Postautor: bukowiecka » 20 cze 2011, o 12:57

mam pytanko: mój synek ma 6 tygodni gaworzy ale nie wiem czy nie za mało najczęściej jak ja z nim "rozmawiam" i po kąpaniu tak sam od siebie to rzadko a jak to u Was wygląda?
bukowiecka

Re: gaworzenie

Postautor: Adelka » 1 lip 2011, o 00:53

mój synek jak miał pół roku też niewiele gaworzył, a teraz 1,5 roku i juz gada na całego
Adelka

Postautor: d.szczepańska » 1 lip 2011, o 15:39

bukowiecka pisze:mam pytanko: mój synek ma 6 tygodni gaworzy ale nie wiem czy nie za mało najczęściej jak ja z nim "rozmawiam" i po kąpaniu tak sam od siebie to rzadko a jak to u Was wygląda?

Nie mylmy pojęcia głużenia z gaworzeniem.
Głużenie pojawia się ok. 2-3 m-ca życia.
Gaworzenie między 6-9 m-cem :)

To bardzo dobrze, że dziecko chętnie wokalizuje. Proszę starać się powtarzać po nim wydawane dźwięki, sprawi mu to olbrzymią frajdę :)
d.szczepańska
Ekspert

Postautor: laaurala » 2 gru 2013, o 14:40

No wlasnie, po drugie kazde dziecko ma inaczej.
laaurala

Postautor: cremes » 2 gru 2013, o 16:40

no niezła opcja ;)
cremes

Postautor: UpiornaBeLLa » 11 lut 2014, o 15:39

Dokładnie...
UpiornaBeLLa

Postautor: cocohh » 25 lis 2017, o 03:31

"Pandora jewelry from the Greek mythology. beautiful PANDORA charms
Prometheus stole the gods of heaven to the mortal. Zeus in order to retaliate Prometheus, ordered the Vulcan Hephaistus to create a woman Pandora, pandora promotion 2017and let the gods generously Pandora can easily be tempted to the mortal. The goddess of wisdom Athenian then gave Pandora's gorgeous costumes, fashion uprising, love god love Freudate is given Pandora beauty. Charm of the goddess of Heffestus created a necklace to the Pandora. pandora rings

polyvore girls sets
Zeus gave Pandora a box, Thomas Sabo Jewellerybut did not allow her to open, and then sent her to the world in the creation of Pandora, she was given the curiosity, so failed to withstand the temptation to open the box when Cheap Charm Bracelets
she looked into the box When all the later painful demon disease, demons, etc. from the box to escape the box there is only hope and opportunities.Therefore, Pandora jewelry also represents the luck and hope."
cocohh

Wróć do Opieka nad dzieckiem