uważacie na skład tego co kupujecie ?

Odpowiada ekspert niania.pl

uważacie na skład tego co kupujecie ?

Postautor: liliana » 14 lut 2016, o 22:42

To czasem możne uchronić nas przed problemami.
To samo dotyczy leków.
Czy wiecie co stosujecie na przeziębienie czy infekcje.
Najczęściej w aptekach proponują nam pochodne paracetamolu lub aspiryny. Nie zastanawiamy się że kupując leki o różnych nazwach kupujemy ciągle to samo. Leki te działają głównie przeciwgorączkowo, co przy niskich temperaturach nie jest wskazane. Temperatura to odruch obronny organizmu, dzięki której organizm walczy z chorobą. Oczywiście niska temperatura maksymalnie do 38,5 stopnia.
Na świecie, głównie we Francji, Wielkiej Brytanii, czy w Czechach, w takich stanach przeziębienia podaje się leki homeopatyczne. Są one produkowane w oparciu o medycynę naturalną. Tak jak to robiły nasze prababki. Przykładem jest oscillococcinum - http://oscillo.pl/grypa-i-przeziebienie/ . Skład leku to po prostu rosół z kaczki, jaki na przeziębienie robiła moja babcia mówiąc, że od lat tak w naszej rodzinie leczy się przeziębienie.
liliana

Re: uważacie na skład tego co kupujecie ?

Postautor: Ortajga » 12 mar 2016, o 14:23

Doskonale wiem, co kupuję. W przypadku przeziębienia sprawdza się Herbatka Malinowo-Lipowa na przeziębienie. Herbata chyba jeszcze nikomu nie zaszkodziła ;)
Ortajga

Postautor: mattrryca » 17 mar 2016, o 12:44

Czy to ma w ogóle jakiś sens? W każdym produkcie jest coś niezdrowego..
mattrryca

Postautor: nikapiao » 24 maja 2016, o 04:41

we provide supply personalized service, diversification products to worldwide game players, Strive to fulfill your needs and provide the best services to help you get a better gaming experience.
nikapiao

Postautor: kolko » 19 lip 2016, o 13:09

Czytanie składu to podstawa. Masz np. różne tabletki odchudzające niewiele różniące się od siebie składem a dostępne w różnych cenach. Jak w przypadku wszystkich rzeczy - skład to podstawa.
kolko

Postautor: Magda88 » 21 lip 2016, o 15:16

Tez jestem zdania żeby czytać etykiety i byc bardziej swiadomym jesli chodzi o to co jemy
Magda88

Postautor: oosakatama » 23 wrz 2016, o 08:49

Czytanie składu to podstawa. Masz np. różne ทางเข้า sbobet
oosakatama

Postautor: Kingga1 » 5 paź 2016, o 20:21

Ja zawsze czytam etykiety bo raz dziecko alergik, dwa odżywiamy się zdrowo. Nie wyobrażam sobie wprowadzać do diety śmieci lub litani E-cośtam, bo reklamują w tv
Kingga1

Postautor: snowboard422 » 19 paź 2016, o 15:37

Staram się sprawdzać, choć przyznam szczerze, że nie zawsze mam na to czas. Często robię zakupy w pośpiechu
Nie ważne czy jeździsz na nartach czy snowboardzie. Sprzęt jak kask, czy gogle są istotą bezpiecznej zabawy! Arctica
snowboard422

Wróć do Opieka nad dzieckiem