Jak długo studiować logopedię?

Jak długo studiować logopedię?

Postautor: veronica » 4 lis 2016, o 17:00

Drodzy forumowicze!
Chciałabym iść na studia logopedyczne, jednak na tym kierunku, w zależności od uczelni, jest wiele opcji: studia I i II stopnia, tylko II stopnia lub podyplomowe. Czy wszystkie w podobnym stopniu przygotowują do zawodu? Czy warto kończyć samą logopedię, czy wybrać ją jako specjalizację po licencjacie?
Będę wdzięczna, jeśli ktoś przybliży mi ten temat i podzieli się swoimi doświadczeniami.
Pozdrawiam
veronica

Re: Jak długo studiować logopedię?

Postautor: IlonaZ » 16 lis 2016, o 12:15

Ja bym Ci radziła dobrą podyplomówkę. Jeden zawód już masz, tylko najlepiej związany z pedagogiką, a potem sobie robisz studia podyplomowe i masz dwa zawody - jedno uzupełnia drugie i już. Sama tak robiłam. Te 7000 na studia wzięłam z http://chwilowkainfolinia.pl/ i powoli spłaciłam. ale najwazniejsze ze prace w zawodzie mam ;)
IlonaZ

Postautor: kolego » 16 lis 2016, o 14:23

W kwestii planowania przyszłości polecam zajrzeć na stronę http://www.kierunekrozwoju.pl/, można tam między innymi rozwiązać test predyspozycji zawodowych (tak ku pewności w Twoim przypadku ;) ). Poza tym jest też sporo materiałów i ciekawych artykułów. Myślę, że warto sobie poczytać.
kolego

Postautor: logan18 » 22 lis 2016, o 17:10

kolego pisze:W kwestii planowania przyszłości polecam zajrzeć na stronę http://www.kierunekrozwoju.pl/, można tam między innymi rozwiązać test predyspozycji zawodowych (tak ku pewności w Twoim przypadku ;) ). Poza tym jest też sporo materiałów i ciekawych artykułów. Myślę, że warto sobie poczytać.

Jak wyżej :)
logan18

Postautor: annakoko » 28 lis 2016, o 18:23

Pewnie podyplomówka wystarczy, jeśli będziesz mieć po niej pełne kwalifikacje do wykonywania zawodu.
annakoko

Postautor: aihumlae » 9 sie 2017, o 06:47

Warto zatrzymać terapii mowy,
lub wybrać specjalizację ich stopnia.

Gclub Slot
aihumlae

Postautor: balonik13 » 20 lis 2017, o 20:50

Super. Dzięki za sprawdzone informacje :) Z całą pewnoscia mi się przydadzą :)
balonik13

Postautor: Tetrik6 » 24 lis 2017, o 10:33

Informacje naprawde przydatne. Myśle, że każdy z tego skorzysta.
____
notebook
Tetrik6

Postautor: cocohh » 25 lis 2017, o 03:31

"Pandora jewelry from the Greek mythology. beautiful PANDORA charms
Prometheus stole the gods of heaven to the mortal. Zeus in order to retaliate Prometheus, ordered the Vulcan Hephaistus to create a woman Pandora, pandora promotion 2017and let the gods generously Pandora can easily be tempted to the mortal. The goddess of wisdom Athenian then gave Pandora's gorgeous costumes, fashion uprising, love god love Freudate is given Pandora beauty. Charm of the goddess of Heffestus created a necklace to the Pandora. pandora rings

polyvore girls sets
Zeus gave Pandora a box, Thomas Sabo Jewellerybut did not allow her to open, and then sent her to the world in the creation of Pandora, she was given the curiosity, so failed to withstand the temptation to open the box when Cheap Charm Bracelets
she looked into the box When all the later painful demon disease, demons, etc. from the box to escape the box there is only hope and opportunities.Therefore, Pandora jewelry also represents the luck and hope."
cocohh

Wróć do Studia logopedyczne