Zajęcia dodatkowe dla dzieci

Na pytania odpowiada ekspert zdrowa-mama.pl

Zajęcia dodatkowe dla dzieci

Postautor: lolcia » 14 cze 2019, o 09:58

Na jakie zajęcia dodatkowe chodzą wasze dzieci? jest możliwość u Was znaleźć takie bezpłatne? jak nie wiecie gdzie szukać to na https://www.scholaris.edu.pl/ poruszają ten temat i skutecznie doradzają. Nam dzięki temu udało się niedawno zapisać na naukę pływania :) wszystko finansuje miasto.
lolcia

Re: Zajęcia dodatkowe dla dzieci

Postautor: Kazik4445 » 8 lip 2019, o 15:07

Teraz każde dziecko powinno miec jakieś zajęcia dodatkowe.Na pewno wtedy było by bardzo dobrze.

Postautor: lolcia » 10 wrz 2019, o 23:34

Mój syn chodzi na Krav Magę do Tribe Squad, mają zajęcia na Śląsku, w Katowicach, Zabrzu, Mikołowie. Najlepszy klub w Polsce prowadzący takie zajęcia również dla dzieci. Syn poszedł z kolegą, miałam obawy ale teraz się cieszę. Te zajęcia są dokładnie dla takich dzieciaków jak on - niepewnych siebie, którym inni dokuczają. Otwiera się, nabiera odwagi i uczy się samoobrony. Mają bardzo dobrego instruktora.
lolcia

Postautor: igorex08 » 12 wrz 2019, o 10:48

Moja córka chodzi na zajęcia teatralne organizowane przez miejski Dom Kultury. Jest z nich bardzo zadowolona. Jeżeli zależy Ci na darmowych zajęciach, to przejrzyj ofertę działających w okolicy klubów osiedlowych. Często można tam znaleźć bardzo ciekawe oferty.
igorex08

Postautor: pulawski326 » 12 wrz 2019, o 14:15

Mam dwójkę dzieci, starszy syn uczęszcza od kilku lat na szachy, piłkę nożną i zamierza jeszcze chodzić na dodatkowy angielski. Młodsza córka chodzi tylko na gimnastykę i basen, ale szukamy dla niej jeszcze jednego zajęcia. Próbowała już tańca, plastyki dla dzieci, ale nic jej nie pasuje, dlatego szukamy dalej.
pulawski326

Wróć do Między Mamami