Zajęcia dodatkowe dla dzieci

Na pytania odpowiada ekspert zdrowa-mama.pl

Zajęcia dodatkowe dla dzieci

Postautor: lolcia » 14 cze 2019, o 09:58

Na jakie zajęcia dodatkowe chodzą wasze dzieci? jest możliwość u Was znaleźć takie bezpłatne? jak nie wiecie gdzie szukać to na https://www.scholaris.edu.pl/ poruszają ten temat i skutecznie doradzają. Nam dzięki temu udało się niedawno zapisać na naukę pływania :) wszystko finansuje miasto.
lolcia

Re: Zajęcia dodatkowe dla dzieci

Postautor: Kazik4445 » 8 lip 2019, o 15:07

Teraz każde dziecko powinno miec jakieś zajęcia dodatkowe.Na pewno wtedy było by bardzo dobrze.

Postautor: lolcia » 10 wrz 2019, o 23:34

Mój syn chodzi na Krav Magę do Tribe Squad, mają zajęcia na Śląsku, w Katowicach, Zabrzu, Mikołowie. Najlepszy klub w Polsce prowadzący takie zajęcia również dla dzieci. Syn poszedł z kolegą, miałam obawy ale teraz się cieszę. Te zajęcia są dokładnie dla takich dzieciaków jak on - niepewnych siebie, którym inni dokuczają. Otwiera się, nabiera odwagi i uczy się samoobrony. Mają bardzo dobrego instruktora.
lolcia

Postautor: igorex08 » 12 wrz 2019, o 10:48

Moja córka chodzi na zajęcia teatralne organizowane przez miejski Dom Kultury. Jest z nich bardzo zadowolona. Jeżeli zależy Ci na darmowych zajęciach, to przejrzyj ofertę działających w okolicy klubów osiedlowych. Często można tam znaleźć bardzo ciekawe oferty.
igorex08

Postautor: pulawski326 » 12 wrz 2019, o 14:15

Mam dwójkę dzieci, starszy syn uczęszcza od kilku lat na szachy, piłkę nożną i zamierza jeszcze chodzić na dodatkowy angielski. Młodsza córka chodzi tylko na gimnastykę i basen, ale szukamy dla niej jeszcze jednego zajęcia. Próbowała już tańca, plastyki dla dzieci, ale nic jej nie pasuje, dlatego szukamy dalej.
pulawski326

Postautor: sercemoj » 17 wrz 2019, o 21:47

Mój syn uprawia kickboxing i pływa. Sport zajmuje większość czasu po szkole. Absolutnie nie ma czasu na dodatkowe zajęcia. Zapisane przez tablet. Zamówiłem https://allmega.pl/ipad/ tablet Samsung P6200 Galaxy Tab 7.0 specjalnie, aby mój syn mógł uczyć się języków obcych. Na tablecie zainstalowane specjalne aplikacje i skazp do komunikacji z korepetytorem
sercemoj

Postautor: Mmien81 » 20 wrz 2019, o 18:50

Moja córa uwielbia tańce.
__

świece sojowe
Mmien81

Postautor: watchout » 8 lis 2019, o 05:00

However, since the beginning of his career, Wilsdorf had been firmly convinced Hublot Replicas that the wristwatch would be future of the watchmaking industry. He devoted the energy of Tag Heuer Replica his youth to eliminating all the wristwatch’s weak points and made the quest Breitling Replica Watches for wristwatch precision his first objective. A visionary entrepreneur, Wilsdorf was firmly Replicas Omega convinced that precision was essential to ensure the acceptance and eventual popularity of the wristwatch.
watchout

Wróć do Między Mamami