Usuwanie rozstępów Warszawa

Na pytania odpowiada ekspert zdrowa-mama.pl

Usuwanie rozstępów Warszawa

Postautor: Aldnton » 30 kwie 2018, o 11:58

Mam do was pytanie dziewczyny. Ponieważ od jakiegoś czasu pojawiają mi sie coraz większe rozstępy chciałabym wykonać zabieg ich usuwania w tej klinice http://tarkiewicz.pl/uslugi/usuwanie-rozstepow/ . Według was to dobry pomysł? Koleżanka mówiła mi, że to bardzo dobra klinika i na prawdę się tam na tym znają!
Aldnton

Re: Usuwanie rozstępów Warszawa

Postautor: corinna » 8 maja 2018, o 09:15

Myślę że to dobry pomysł jeśli naprawdę bardzo Ci przeszkadzają, ale zanim wpędzisz się w jakieś większe koszty radziłabym Ci zrobić to co ja czyli smaruj je przez minimum 3 miesiące olejkiem bio-oil, u mnie po 2 miesiącach prawie nie było ich widać
corinna

Postautor: Saskia » 8 maja 2018, o 13:33

Jeśli jest taka możliwość, to warto sprawdzić, bo każda z nas chce być piękna :)

Postautor: melka00 » 13 maja 2018, o 20:43

Myslę że najrozsądniej bedzie sie umówić do profesjonalnej, sprawdzonej kliniki i zapytać o aktualnie metody. Sama po ciązy najpierw walczyłam stricte domowymi sposobami, ale jak po roku efektow nie bylo to juz i czasu na dalsze domowe metody nie miałam. Chciałam wracać do pracy! Umówiłam się na wizytę do Doktora Konrada Lewandowskiego - porozmawialismy, Doktor szczegolowo obejrzał skóre, ocenil stan i zaproponował mezoterapię. Metoda znana i sprawdzona od lat, więc tutaj efekty były rzeczywiście widoczne własciwie od razu a na tym tez mi zależało.
melka00

Wróć do Między Mamami