Metoda na ładne dłonie

Na pytania odpowiada ekspert zdrowa-mama.pl

Metoda na ładne dłonie

Postautor: Andzia24 » 23 wrz 2016, o 11:56

Co robicie z dłoniami oprócz smarowania kremami by były ładne, delikatne i nawilżone? Jakieś spa domowe? A może chodzicie do kosmetyczki?
Andzia24

Re: Metoda na ładne dłonie

Postautor: Zarola » 3 paź 2016, o 11:32

mnie wystarczy ten krem http://www.rodzice.pl/jestem-mama/uroda ... y-rak.html nie potrzebuję już żadnych innych form pielęgnacji, bo po co? są ładne i nawilżone, tak jak chciałaś.
Zarola

Postautor: annkna » 4 paź 2016, o 16:40

Ja strasznie dbam o moje dłonie, wiadomo to jest nasza wizytówka. W dodatku jeśli się ma wymagającą pracę to trzeba się jakoś prezentować :)
annkna

Postautor: gwarphone » 27 paź 2016, o 11:54

Ja prócz kremów stosuje jeszcze peelingi i zabiegi z parafiną:) dłonie to kobieca wizytówka.
Jeżeli już wykorzystujemy komórkę jedynie do tego, ażeby telefonować i niekiedy przesłać wiadomość tekstową, nie warto inwestować w najdroższe komórki... sprawdzenie parametrów po numerze IMEI
gwarphone

Postautor: daliadura » 2 lis 2016, o 19:58

peeling z oliwek i migdałów
Wymieszaj łyżkę oliwki do ciała lub oliwy z oliwek, łyżkę cukru lub startych migdałów (muszą być wyjątkowo dobrze zmielone lub starte, ponieważ zbyt duże i ostre kawałki podrażnią skórę) i filiżankę soku z cytryny. Mieszankę wcieraj przez kilka minut w dłonie, potem umyj je ciepłą wodą i wmasuj krem odżywczy. Peeling rób raz na tydzień.
rehabilitacja po rekonstrukcji acl: technologiers.pl/urazy-i-choroby/kolano/
daliadura

Postautor: goldix1 » 7 lis 2016, o 20:38

Należy pamiętać, że po wymasowaniu dłoni peelingiem, należy go dokładnie spłukać i nałożyć na nie tłusty krem.
Inną grupą zabiegów na dłonie jest ich rozjaśnianie. Domowe sposoby na ładne dłonie przydają się szczególnie po obieraniu ziemniaków. Rozjaśniające skórę właściwości mają sok z cytryny lub kwasek cytrynowy. Można także sok z cytryny, po lekkim podgrzaniu, wymieszać z miodem.
goldix1

Postautor: moriaan » 8 lis 2016, o 22:52

Raz w tygodniu staram się robić peeling samodzielnie i stosować go na swoje dłonie. Po takim zabiegu dokładnie smaruje je swoimi ulubionym kremem do rąk. Myślę, że to bardzo pomaga na skórę moich dłoni i polecam wszystkim ;)
moriaan

Postautor: kasia27 » 9 lis 2016, o 22:53

moim zdaniem ładne dłonie to przede wszystkim zadbane paznokcie które nie mogą być żółte:
http://pieknojestwtobie.com/jak-wybieli ... paznokcie/
kasia27

Postautor: zelek24 » 10 lis 2016, o 09:41

To racja, chyba nikt nie lubi takich brzydkich paznokci.
zelek24

Postautor: catia » 10 lis 2016, o 13:06

Ja na swoje dłonie stosuję kremy nawilżające i co jakiś czas chodzę na zabieg do kosmetyczki. Wtedy wykonuje mi jakiś peeling albo zabiegi parafinowe.
Mamy do zaproponowania Państwu pełne przeszkolenie dotyczące zasadniczych a także rozbudowanych aspektów. Warsztaty prowadzone są przez profesjonalnych inżynierów, wykorzystujących każdego dnia system CATIA V4 oraz V5 Catia szkolenia
catia

Następna

Wróć do Między Mamami