Metoda na ładne dłonie

Na pytania odpowiada ekspert zdrowa-mama.pl

Re: Metoda na ładne dłonie

Postautor: dariasowkkka » 14 lis 2016, o 21:43

1. maseczka ziemniaczana: 2 ziemniaki ugotuj tak, aby były bardzo miękkie. Rozgnieć je na papkę i dodaj dwie łyżeczki mleka. Taką jeszcze ciepłą papkę nałóż na dłonie. Owiń je folią aluminiową oraz ręcznikiem i pozostaw na kwadrans. Potem spłucz letnią wodą i posmaruj ręce kremem.
2. maseczka mleczna: 200 ml tłustego mleka podgrzej do temperatury 50 stopni. Przelej do miseczki i zanurz obie dłonie. Gdy wystygnie, opłucz ręce i podziwiaj, jakie nagle stały się gładkie.
3. maseczka miodowa: wymieszaj 4 łyżki miodu z łyżką oliwy z oliwek, a następnie mieszankę nałóż na dłonie. Owiń je folią aluminiową oraz ręcznikiem i pozostaw na co najmniej godzinę, a najlepiej na całą noc.
dariasowkkka

Postautor: tamara36 » 8 maja 2017, o 11:46

Mysle ze spokojnie w tej sytuacji pomoze równiez Class A Collagen. To luksusowy suplement diety stworzony w oparciu o innowacyjne połączenie najwyższej jakości naturalnych składników aktywnych. Zawarte w nim witaminy i minerały chronią skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, przywracając jej naturalną jędrność oraz sprężystość, rekomendowane w kuracjach anti-age. Ponadto biotyna pomaga zachować zdrowe oraz lśniące włosy, a cynk i selen utrzymują dobrą kondycję paznokci.
tamara36

Postautor: tamara36 » 8 maja 2017, o 11:48

Na ból stawów polecam Kolagen w proszku z glukozaminą. Na mnie zadziałał rewelacyjnie co więcej moja mama również stosuje i też jest pod ogromnym wrażeniem.
tamara36

Postautor: olifi24 » 11 maja 2017, o 09:55

|Ja używam krem glicerynowy

Postautor: karro » 12 maja 2017, o 09:32

Mam do Was pytanko odnośnie manicure. Rozważam czy nie zacząć robić sobie manicure hybrydowego ale czytałam tutaj, że do jego zmywania stosuje się specjalny zmywacz z acetonem, czy on może jakoś negatywnie wpływać na kondycję paznokci i dłoni? Z drugiej strony hybrydy zmywa się mniej więcej raz na 3 tygodnie to chyba nie powinno jakoś szkodzić, jak uważacie?
karro

Postautor: Barbara M » 13 maja 2017, o 19:49

szczerze...nigdy nie byłam u kosmetyczki z dłońmi...maluję sama paznokcie, nawilżam na noc zawsze masłem shea nierafinowanym i są bardzo miękki i ładne:)
Barbara M

Postautor: Arturxxx » 12 paź 2017, o 14:34

Co polecicie dla facetów jeżeli chodzi o zadbane dłonie?

Postautor: OLA34 » 16 paź 2017, o 22:04

robie sobie maseczke z kawy. olej kawa i cukier. rece po tym jak u niemowlaka ;d
OLA34

Poprzednia

Wróć do Między Mamami