Wakacje

Na pytania odpowiada ekspert zdrowa-mama.pl

Wakacje

Postautor: Rezoon » 11 cze 2018, o 09:13

hej, gdzie w tym roku wybieracie się na wakacje?
Rezoon

Re: Wakacje

Postautor: Tamburyn » 11 cze 2018, o 12:24

W sumie to już ostatni dzwonek aby wybrac cos na wakacje bo zaraz będzie wszystko zarezerwowane. Ja rozważam wyjazd nad morze do Jastrzębiej Góry. Znalazłam fajne miejsce - Primavera, gdzie można wykupić pakiet wczasów https://www.primaveraspa.pl/cennik-paki ... rzem-2018/ . Obiekt znajduje się 100 m od morza więc nie trzeba organizować wycieczki na plaże przez całe miasto. W dodatku to miejsce przyjazne dzieciom - sa place zabaw, baseny (park wodny oraz basen na świezym powietrzu). Myślę, że to dobre miejsce na wypoczynek dla całej rodziny.
Tamburyn

Postautor: DawidSz » 12 cze 2018, o 19:12

Ja w tym roku postanowiłem nieco dorobić podczas wakacji :) Planuję wyjazd za granicę do pracy na kilka miesięcy. Kilka ofert na tym portalu mnie zainteresowało - https://www.jobs.pl/praca-za-granica CV już wysłane, teraz czekam na odpowiedź :)
DawidSz

Postautor: Eleonora » 14 cze 2018, o 21:35

Jeśli wszystko pójdzie dobrze z planem to może uda się wyskoczyć na Kretę w Grecji ;)

Postautor: Paszko » 16 cze 2018, o 16:52

Ja jak co roku wakacje spędzam w naszym pięknym kraju :) . Na pewno będę chciał wybrać się tym razem gdzieś nad morze.
Paszko

Postautor: edek23a » wczoraj, o 16:00

Może ktoś z Was wie gdzie można zakupić porządne instalacje sanitarne? Muszę coś takiego posiadać ale nie mam pojęcia gdzie coś takiego mogę zakupić. Dlatego może ktoś z Was mi coś powie więcej na ten temat?
edek23a

Postautor: Kobiałek » dzisiaj, o 09:35

Po raz pierwszy jadę w te wakacje za granicę do Grecji :) . Mam nadzieję, że będzie to udana wyprawa.
Kobiałek

Wróć do Między Mamami