Pozycjonowanie

Na pytania odpowiada ekspert zdrowa-mama.pl

Pozycjonowanie

Postautor: heniutek » 30 sie 2018, o 11:58

Jak myślicie? Czy warto zlecić pozycjonowanie stron jakieś agencji, czy też specjalistom? A może spróbować samemu coś zrobić w tym kierunku? Znam kilka osób, które same starają się pozycjonować swoją stronę, ale niestety nie wiem, z jakim skutkiem. Może ktoś się wypowiedzieć w tym temacie?
heniutek

Re: Pozycjonowanie

Postautor: fraank23 » 3 wrz 2018, o 19:11

W internecie jest mnóstwo firm, które się tak promują. Myśle, że warto skorzystać z ich usług.
___
gazetka biedronka
fraank23

Postautor: Kamienski » 5 wrz 2018, o 11:16

Można też skorzystać z usług jakiegoś freelancer-a. Często wybór takiej osoby okazuje się o wiele lepszy.
Kamienski

Postautor: liliana » 14 wrz 2018, o 14:16

Nie rozumiem co to znaczy "jakiś freelancer"? Kupujesz ser w sklepie, czy od jakiejś baby? Liczy się marka, faktura, jakość. Ułożenie strategii zgodnej z najnowszymi trendami wyznaczanymi przez algorytmy Google wymaga ciągłej lektury anglojęzycznych materiałów, do których nie tak łatwo dotrzeć jakiemuś freelancerowi. Do tego dochodzi dostęp do odpowiednich narzędzi zarówno tych abonamentowych, jak i tych które opracowały firmy zajmujące się SEO. Dla mnie liczy się rekomendacja firmy wynikająca z realizacji odpowiedniego spektrum projektów. Różnorodność działań z zakresu copywriting. Dopiero takie agencje jak NEW Project z Łodzi - newproject.biz.pl/realizacje/ - są w stanie zapewnić skuteczne SEO .
liliana

Postautor: RobertKaw » 17 wrz 2018, o 09:34

Z tymi firmami od pozycjonowania bywa też różnie. Na rynku można znaleźć wiele firm, które tylko najpierw "prężą muskuły", a potem efekty ich działań nie są zadowalające.
RobertKaw

Postautor: Lubak » 15 paź 2018, o 12:20

Ja póki co sam pozycjonuję swój sklep i idzie mi dosyć dobrze. Warto jest myśleć o wielu frazach kluczowych i nie skupiać się na paru zbyt ogólnych, gdzie jest też bardzo duża konkurencja.
Lubak

Postautor: Kalor » 15 paź 2018, o 14:58

Ja tam zlecam pozycjonowanie fachowcom. Dziś pozycjonowanie nie jest takie łatwe jak kiedyś.

Postautor: ollek33 » 18 paź 2018, o 13:40

Jeśli chodzi o pozycjonowanie to nie jest to wcale takie proste. Trzeba na tym naprawde dobrze się znać.

___
https://sprawdzonakuchnia.pl/hummus-zielony/
ollek33

Postautor: manniikka1 » 19 paź 2018, o 10:33

Ja właśnie zastanawiam sie nad stworzeniem własnej, firmowej strony www i chciałabym się was zapytać czy znacie może jakąś sprawdzoną firmę, która zajmuje się projektowaniem i tworzeniem witryn internetowych w Warszawie? Jeśli tak, bardzo was proszę o podanie mi na nia namiarów!
manniikka1

Postautor: AdrianWal » 19 paź 2018, o 11:58

Pozycjonowanie na pewno jest tematem złożonym, na który składa się wiele czynników. Z tego powodu na pewno skorzystałbym z czyjejś pomocy.

Wróć do Między Mamami