Gdzie kupić sprzęt do lokalu gastronomicznego?

Na pytania odpowiada ekspert zdrowa-mama.pl

Gdzie kupić sprzęt do lokalu gastronomicznego?

Postautor: manniikka1 » 29 gru 2018, o 02:16

Chciałam się was zapytać co sądzicie o tym sklepie https://www.xxlgastro.pl/pl/ ze sprzętem gastronomicznym. Niedługo otwieram włąsną restaurację i niezbyt jestem pewna co powinnam do niej kupić w pierwszej kolejności. Może moglibyście mi z tym pomóc i coś podpowiedzieć?
manniikka1

Re: Gdzie kupić sprzęt do lokalu gastronomicznego?

Postautor: Antek444432 » 1 sty 2019, o 19:05

Jakbym ja wiedział gdzie taki sprzęt się kupuję to na pewno sam bym go kupował.Tylko że nie wiem.

Postautor: mariusz33232 » 4 lut 2019, o 09:26

Za mało komentarzy jest w tym wątku.Moim zdaniem tych komentarzy powinno być o wiele więcej.

Postautor: watchout » dzisiaj, o 11:02

the watch is still fairly legible at a glance. Running along watches replicas the periphery of the watch is an hour and minute track, Replica Hublot and the watch’s Breguet-style hands are consistent with previous Vingt-8 iterations.Omega Replica On the watch’s caseback, Voutilainen has shifted expectations once again due to the presence of a running seconds display and a power reserve indicator that shows off the model’s 65 hours of running autonomy. Replica Omega This arrangement is, again, entirely new for Voutilainen; for collectors, it offers some additional hidden functionality while letting the core timekeeping functions remain in focus on the dial side.
watchout

Wróć do Między Mamami