Co daje elektroterapia ?

Na pytania odpowiada ekspert zdrowa-mama.pl

Co daje elektroterapia ?

Postautor: kruppssa » 22 paź 2016, o 16:07

Macie problemy z chodzeniem lub jakieś objawy chorób neurologicznych ? Jeśli TAK ! To koniecznie powinniście podać się leczeniu nowoczesnym sprzętem. Ostatnio moja siostra miała jakieś małe objawy neurologiczne i poszła do lekarza. On jej poradził żeby zastosowała elektroterapię która może jej pomóc. Po paru zabiegach, http://leczymysie.pl/elektroterapia-jes ... a-stosuje/ znowu mogła bez probmowo się poruszać, niesamowita forma leczenia, poczytajcie o niej i zastosujcie !
kruppssa
 
Posty: 88
Rejestracja: 2 paź 2013, o 01:29

Re: Co daje elektroterapia ?

Postautor: babalix » 25 paź 2016, o 19:45

Elektroterapia, nazywana również elektrolecznictwem, wchodzi w skład fizykoterapii. Opiera się na leczeniu wielu schorzeń przy użyciu prądu o różnym natężeniu. Pomocna jest w przypadku dolegliwości związanych z układem ruchowym i neurologicznym. Elektroterapia zmniejsza ból i usprawnia ukrwienie oraz zmniejsza obrzęki.
Wyróżnia się kilka odmian elektrolecznictwa. Pierwszą jest galwanizacja, w której leczenie polega na zastosowaniu prądu stałego. Prąd przepływa przez określoną część ciała, co daje efekt przeciwbólowy i przeciwzapalny w przypadku nerwobóli oraz chorób zwyrodnieniowych stawów kręgosłupa. Jedną z form galwanizacji są kąpiele elektryczno-wodne, w trakcie których chory przebywa w wannie podłączonej do prądu stałego.
babalix
 
Posty: 6
Rejestracja: 25 paź 2016, o 18:22


Wróć do Między MamamiKto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość