Jaki komputer kupić?

Na pytania odpowiada ekspert zdrowa-mama.pl

Jaki komputer kupić?

Postautor: manniikka1 » 29 mar 2019, o 11:36

Zastanawiam się nad zakupem nowego komputera i mam do was pytanie. Czy waszym zdaniem komputery stacjonarne są lepsze od laptopów? jeśli tak to dlaczego? Na kupno jakiego komputera wy byście się zdecydowali jeśli mielibyście kupować go teraz?
manniikka1

Re: Jaki komputer kupić?

Postautor: kamil4343 » 5 kwie 2019, o 09:51

Ja zawsze kupuję taki komputer który jest najlepszy.Sam ostatnio nawet zastanawiam się nad kupnem komputera.

Postautor: MartinBic » 3 maja 2019, o 21:01

Wg mnie najlepiej kupic komputer z dobra pamiecia ram, cos takiego jak tutaj - https://www.ceneo.pl/Pamieci_RAM/Czestotliwosc:1066MHz/Typ_pamieci:DDR3.htm wg mnie najlepszy mozliwy wybor :)
MartinBic

Postautor: lolcia » 5 cze 2019, o 11:32

Ciężko powiedzieć co jest lepsze, obecnie laptopy z racji mobilności są dużo bardziej popularne. Chociaż często w biurach mimo wszystko z racji wydajności stawia się cały czas na komputery stacjonarne. Oczywiście do nich trzeba dokupić więcej dodatkowych akcesoriów, napisano o nich więcej tutaj. Warto też zwracać uwagi na ceny, komputery stacjonarne z całym sprzętem dodatkowym są zazwyczaj droższe.
lolcia

Wróć do Między Mamami