bezpieczeństwo na stoku

Na pytania odpowiada ekspert zdrowa-mama.pl

bezpieczeństwo na stoku

Postautor: kalusza » 11 lut 2017, o 14:11

Tegoroczna zima dogodziła narciarzom i snowboardzistom. Jest śnieg i w zasadzie nie trzeba jeździć nigdzie dalej. W zasadzie, bo jak jest śnieg to stoki pełne są szalonych turystów o różnym stopniu przygotowania. Nie trudno wiec o wypadek. O ile w Polsce ratownictwo mamy za darmo to na Słowacji, Austrii we Włoszech już nie bardzo. Koszt akcji ratowniczej może przekraczać nawet 10 000 Euro. Może warto się ubezpieczyć przed wyjazdem. Jeżeli się zastanawiacie to poczytajcie artykuł na stronie http://tueuropa.pl/artykuly/1166,112/d,aktualnosci,biale-szalecstwo-z-rozgrzewka-i-polisa .
kalusza

Re: bezpieczeństwo na stoku

Postautor: Berese » 16 mar 2017, o 21:26

Zgadzam się. takie ubezpieczenie to podstawa przed wyjazdem. Nigdy nie wiadomo co sie wydarzy
Berese

Postautor: nina955 » 16 mar 2017, o 22:18

Również się ubezpieczam przed każdym wyjazdem na narty i nie wyobrażam sobie, żeby było inaczej.
nina955

Postautor: Justka » 30 kwie 2017, o 18:52

Wybierający się gdzieś dalej na narty powinni rozważyć np. ubezpieczenie turystyczne axa. Nigdy nie wiadomo, co wydarzy się podczas takiego wypadu, a o wypadek nawet na najlepszym stoku nie trudno. Chwila nieuwagi (niekoniecznie nasza) może być fatalna w skutkach. W najlepszym przypadku skończy się to potłuczeniami, jednak czasem konieczna jest hospitalizacja, więc lepiej mieć stosowną polisę, niż pokrywać wysokie z reguły koszty z własnej kieszeni.
Justka

Postautor: manniikka1 » 4 cze 2017, o 20:08

Niewątpliwie trzeba dbac o bezpieczeństwo, niestety nie zawsze uda nam się uniknąć wypadków. Tak było w moim przypadku... Niestety doznałam dosyć poważnego urazu stawu kolanowego i długo borykałam sie z tym problemem. Na szczęście znalazłam ta terapię http://www.forumlogopedyczne.pl/ i jako jedyna okazała się ona skuteczna. Na prawdę nie sądziłam, że pozytywne efekty mogą przyjść tak szybko!
manniikka1

Postautor: lukasz45 » 19 cze 2017, o 09:52

A może po prostu jeśli masz obawy wykup dodatkowe ubezpieczenie :)
lukasz45

Postautor: Papcio » 29 lip 2017, o 17:43

Dobrze mieć coś takiego, zawsze to większy komfort psychiczny
Papcio

Postautor: bartey » 4 sie 2017, o 09:55

Nie wyobrażam sobie jakiegokolwiek wyjazdu bez wykupionego pełnego pakietu ubezpieczenia. Nigdy nie wiadomo oc może sie nam przytrafić....

Postautor: corinna » 14 paź 2017, o 10:49

Tak, takie ubezpieczenie to podstawa ale ja niedawno postarałam się o Program Finansowania Studiów + aegon.pl/Strona-glowna/Edukacja/Oferta-produktowa/Produkt-edukacyjny/Program-Finansowania-Studiow/ , to gwarancja zabezpieczenia kapitału na studia dziecka, bardzo się przyda jeśli moja pociecha zamarzy studiować za granicą :)
corinna

Wróć do Między Mamami