Jaką macie wodę?

Na pytania odpowiada ekspert zdrowa-mama.pl

Re: Jaką macie wodę?

Postautor: FellowWolf » 11 maja 2017, o 09:21

mirrka25 pisze:Zdecydowałam się w końcu na Ecoperlę, bo faktycznie w internecie wszyscy polecają ich urządzenia. Nie kupiłam jeszcze, więc chętnie dowiem się w któryc sklepach polecacie zakupy (ważna jest dla mnie dostępność, żeby byl montaż, korzystna cena, certyfikat. Gratisy też chętnie ;) )

Mirrka, ten sklep http://zestudni.pl/ wydaje się fajnym wyjściem, mają bardzo dobry asortyment, w tym chyba całą Ecoperlę, dobre ceny, z tego co widzę to dorzucają gratisy, które przydadzą się przy tego typu sprzęcie. A jaki model wybrałaś? Też zamówiłem urządzenie Ecoperla, niestety z powodu zróżnicowanych zanieczyszczeń nie miałem wielkiego wyboru poza wielofunkcyjną stacją :?
FellowWolf

Re: Jaką macie wodę?

Postautor: corinna » 21 lip 2017, o 18:28

Nie kombinuję już z wodą tylko normalnie piję warszawską karnówkę, po modernizacji MPWiK jest naprawdę w porządku, jest nie do odróżnienia jeśli postawisz obok dwie szklanki jedną z kranówką a druga z tą z baniaków, podaje się ją nawet w urzędach i barach więc coś w tym jest :)
corinna

Poprzednia

Wróć do Między Mamami