spraye do włosów kolorowe

Na pytania odpowiada ekspert zdrowa-mama.pl

spraye do włosów kolorowe

Postautor: Zarola » 14 kwie 2017, o 04:27

W jakich sklepach kupuje się takie spraye i które marki mają w ofercie różowy kolor? Poszłam wczoraj do drogerii i nie było takiego koloru :( Czy to znaczy, że mam zamawiać farbę w jakiejś specjalnej hurtowni?
Zarola

Re: spraye do włosów kolorowe

Postautor: dikusmax » 16 kwie 2017, o 13:22

Venita, Spray 1-Day Color (Zmywalny spray koloryzujący)
Dzięki tym lakierom świetnie się bawiłam z koleżanką w farbownie włosów. Razem miałyśmy sześć kolorów różowy, niebieski, biały, czerwony, zielony i fioletowy. Fajnie wyszły pasemka i ombre ale najwięcej zabawy było z robieniem wzorków na włosach. Było trochę pracy z przygotowaniem papierowych szablonów. I tak zrobiłyśmy zieloną czterolistną koniczynę, czerwone serce, białe gwiazdki, rózowe i fioletowe tulipany i niebieskie fale. Najłatwiej i najfajniej udało się zrobić serce. Koniczyna też była bardzo fajna ale nie łatwo było wyciąć jej kształt w końcu jednak się udało. Zabawa super wszystko na koniec bez kłopotu się zmyło. A jeszcze jedno do wzorów włosy muszą być równo uczesane żeby kształty wychodziły równo bo jak nie są uczesane to źle wychodzą. Fantastyczna zabawa w kolorowanki na włosach :)
księgowość Służew
dikusmax

Re: spraye do włosów kolorowe

Postautor: Andzia24 » 17 kwie 2017, o 10:09

No coś Ty, nie musisz zamawiać farb w hurtowni :D Przecież spraye do włosów kolorowe ma w swojej ofercie marka Colorista od Loreala ;) Dostaniesz je w tych popularniejszych drogeriach. Loreal jest przecież znaną marką i nietrudną ją znaleźć w sklepach :)
Andzia24

Wróć do Między Mamami