Pomysł na nietypową sypialnię

Na pytania odpowiada ekspert zdrowa-mama.pl

Pomysł na nietypową sypialnię

Postautor: manniikka1 » 25 maja 2017, o 22:45

Chcesz aby Twoja sypialnia budziła zachwyt Twój i Twojej partnerki za każdym razem jak do niej wejdziecie? jeśli tak to koniecznie przyklej na ściany fototapety do sypialni. Bardzo duzą i ciekawą ofertę wzorów takich fototapet możesz znaleźć w sklepie dekowizja.pl. Dodatkowo ceny tych produktów są bardzo korzystne!
manniikka1

Re: Pomysł na nietypową sypialnię

Postautor: lukasz45 » 19 cze 2017, o 10:04

Grunt to minimalizm, u nas w sypialni jest duże łóżko i szafa w zabudowie. Jeśli chcesz zrobić wrażenie na partnerce to zafunduj sobie tabletki na powiększenie penisa i ja zaskocz:)
lukasz45

Postautor: Aldnton » 22 wrz 2017, o 18:33

Najwięcej inspiracji moim zdaniem odnośnie aranżacji sypialni i nie tylko może wam dostarczyć jakiś dobry blog o designie. Przecież jest ich pełno w internecie i wystarczy tylko poszukać czegoś co da wam natchnienie :)
Aldnton

Postautor: Logopetka » 15 mar 2018, o 14:40

Ja wszystkie ozdoby mam bardzo nietypowe w sypialni, ale teraz musze wybrac łóżko. Chyba zdecyduje się na jakiś proste, które wyróżni się w tym pomieszczeniu. Co powiecie na temat tego modelu > https://www.urokdrewna.pl/lozka/lozka-sosnowe-kristo ? Bardzo podobają mi się łóżka sosnowe, których wytrzymałość jest bardzo duża. Od znajomych słyszałam, że są też bardzo wygodne, co jest ważną rzeczą przy kupowaniu tego rodzaju mebla.
Logopetka

Postautor: lopomasr » 16 mar 2018, o 23:25

Musze przyznać, że macie na prawdę nietypowe i ciekawe pomysły
lopomasr

Postautor: Klakier » 21 mar 2018, o 11:39

Warto jednak wziąć pod uwagę, że położenie fototapety nie zawsze jest łatwym zadaniem i często wymaga odpowiedniego przygotowania powierzchni. Jeśli więc ktoś w miarę bezinwazyjnie chce odświeżyć pomieszczenie, to lepiej zrobi decydując się na obrazy do sypialni, które wystarczy po prostu powiesić na ścianie w konkretnym miejscu - z tym poradzi sobie raczej każdy. ;)

Niektóre obrazy naprawdę ładnie wyglądają:

Obrazek
Klakier

Postautor: ArletaK » 3 kwie 2018, o 16:14

Ja zupełnie nie ogarniam aranżowania wnętrz. Nie mam ani odrobiny talentu w tej kwestii, dlatego skorzystałam z umiejętności profesjonalistów-http://www.moccastudio.pl/architekt-wnetrz-poznan. Spójrzcie na ich aranżacje. No czyż nie są wspaniałe?
ArletaK

Postautor: melka00 » 16 kwie 2018, o 19:35

Mnie nie obraz, ale sama ściana zaintrygowała ;p Czytałam o takich realizacjach na pakobud.com.pl gdzie czesc albo wlasnie nawet calosc sciany wykonuje sie z drewna przeroznego. Mega oryginalnie to wyglada i tworzy bardzo charakterystyczny a'la lofotowy klimat
melka00

Postautor: zenka » 13 maja 2018, o 17:03

Czasami wystarcza niewielkie dekoracje, by odmienić wnętrze. jeśli marzycie o nowoczesnych elementach to widziałam kontakty z możliwością regulowania światła - idealnie do sypialni - na https://www.livologdynia.pl/ - sama planuje mały remont i zapewne zajrzę tam właśnie.
zenka

Wróć do Między Mamami