Oświetlenie do Twojego domu

Na pytania odpowiada ekspert zdrowa-mama.pl

Oświetlenie do Twojego domu

Postautor: manniikka1 » 4 lip 2017, o 13:54

Budujesz dom i zastanawiasz się jakie oświetlenie wybrać? Ja postawiłem na oświetlenie włoskiej marki czyli lampy Azzardo. To bardzo nowoczesne lampy o ciekawym designie, które świetnie prezentują się w nowoczesnych wnętrzach. Sprawdź całą ofertę i ceny na lampa-lampy.pl i wybierz oświetlenie idealne do Twojego domu!
manniikka1

Re: Oświetlenie do Twojego domu

Postautor: sowińska » 6 lip 2017, o 09:49

Ja bym chciała takie mocne oświetlenie bo aktualne to ledwo dają radę
sowińska

Postautor: Karolina_karolina » 6 lip 2017, o 11:42

Niezależnie czy szukasz oświetlenia do domu czy na posesję, zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego e-sklepu na stronie mlmap.pl. Mamy tam szeroki wybór kinkietów, żyrandoli, plafonów, lamp podłogowych i nie tylko. Atrakcyjne rabaty zgodne z tabelą rabatową i najwyższa jakość produktów to gwarancja udanych zakupów :)
Karolina_karolina

Postautor: kalusza » 15 lip 2017, o 10:51

Jeżeli chodzi o oświetlenie elewacyjne i przed domem warto pomyśleć o ledowym oświetleniu solarnym. Wyklucza ono konieczność podłączenia do instalacji 230 V i uniezależnia od niego, przez co jest bardzo oszczędne. Można wykorzystać lampy ledowe z własnym zasilaniem, lub zrobić instalację fotowoltaiczną akumulującą prąd w akumulatorach żelowych 12 V https://www.eltrox.pl/elektronika/akumulatory.html . Cała instalacja jest niskiego napięcia więc nie musi mieć przewodów zapewniających podwyższone normy ochronne. Panel fotowoltaiczny też nie kosztuje majątku bo oświetlenie led nie pobiera dużych ilości prądu i wystarczy jedna jednostka 100 Wat by oświetlić nam wszystko.
kalusza

Postautor: jakub196 » 18 lip 2017, o 09:34

a jakie jest najlepsze oświetlenie

Postautor: Mike » 29 sie 2017, o 13:38

manniikka1 ja kupiłam niedawno z azzardo lampę, a konkretnie plafon :-). Nazywa się Box4 - https://azzardo.com.pl/27-plafony. Przyznaję, że rzeczywiście świetne mają te lampy. Mój Box4 zamontowany jest w pokoju - gabinecie i prezentuje naprawdę super ;-)
Mike

Wróć do Między Mamami