Jestu tu kto? :) puk puk

Na pytania odpowiada ekspert zdrowa-mama.pl

Re: Jestu tu kto? :) puk puk

Postautor: smogq » 10 kwie 2014, o 17:14

Jako nowa, witam wszystkich serdecznie i pozdrawiam:-) Mam nadzieję, że miło spędzę tutaj czas i będę mogła się wymienić doświadczeniami, szczególnie na tematy związane z psychoterapią:-)
Ostatnio zmieniony 5 gru 2015, o 14:45 przez smogq, łącznie zmieniany 1 raz
smogq

Postautor: Spitfire_44 » 19 maja 2014, o 11:29

ja też witam:) mam dwóch synów:)
Spitfire_44

Postautor: roman.szcz » 26 paź 2014, o 13:04

Ja razem z żona mamy 4 dzieci, w tym blizniaki. Dajemy sobie z nimi jakos radę, ale problem jest kiedy musimy gdzies jechac. Niestety nie mamy duzego samochodu, a nie stac nas na kupno nowego. Dlatego tez czy ktoras z was mam, miala doswiadczenie w wynajmowaniu firmy, ktora oferuje przewóz osób krakóww dalsze miejsca. Nie chodzi mi na co dzien, ale np. jakbysmy chcieli wybrac sie z Krakowa do Warszawy, albo nad morze....
roman.szcz

Postautor: robertsmiglo » 23 lis 2014, o 19:09

A ja 3 dzieciaczków, i to trojaki. Będziemy mieli w przyszłym roku komunie. Musimy zakupić garnitury. Zastanawiamy się czy taniej wyjdzie garnitur na miarę warszawa, czy też kupno gotowego? Jak myślicie?
robertsmiglo

Postautor: beata.romska » 24 lis 2014, o 21:50

U mnie mam problem z moimi maluchami. U nas mamy dom, i rynny są blaszane... A dzieciaki, jak pada deszcz, nie chcą spać. Zastanawiamy się czy zrobić wymiana rynien wrocław, bo naprawdę ciężko nam z 3 dzieciaków, które płaczą, bo się boją. Myślicie, że warto wymieniac rynny, czy raczej je próbowac przyzwyczaić do tego?
beata.romska

Postautor: opelomaniak » 25 sty 2015, o 18:14

Ja tez witam, mam jednego synka :)
opelomaniak

Postautor: Jasot » 4 lut 2015, o 17:40

Co u was słychać? ja właśnie siedzę sobie sama ponieważ mój mąż pojechał do Warszawy na kurs, bo planuje zrobić sobie uprawnienia operatora maszyn ceny i właśnie w tym mieście, ale na szczęście już w niedzielę wraca:)
Jasot

Postautor: Kasol » 5 lut 2015, o 11:38

Ja też jestem i już nie mam siły chodzić do logopedy, wydaje mi się że nie ma żadnych rezultatów w mojej terapii, nawet na pocieszenie kupiłam sobie przepiękne kolczyki srebrne na sztyfcie, ale i tak mnie to nie pocieszyło i jutro znowu muszę iść na kolejne zajęcia, chociaż nie mam ochoty
Kasol

Postautor: Kopik » 5 lut 2015, o 14:05

Fajnie że mamy takie forum. Jak wasza poprawa wymowy? u mnie beznadziejnie niestety... Dzisiaj miałam poćwiczyć trochę, ale idę obejrzeć z mężem biura do wynajęcia toruń i nie wiem ile mi z tym zejdzie, pewnie znając życie nie uda mi się dziś poćwiczyć...
Kopik

Postautor: Tymke » 8 lut 2015, o 12:52

Ja zrezygnowałam z terapii, są efekty, ale ja już straciłam do tego wszystkiego po prostu siłę, załamałam się trochę, ale postanowiłam zrobić sobie przyjemność, poprawić humor i zamówiłam sobie właśnie przez internet bardzo fajne akcesoria dekoracyjne do domu, już nie mogę się doczekać kiedy dojdą
Tymke

PoprzedniaNastępna

Wróć do Między Mamami