Opuchnięta twarz

Na pytania odpowiada ekspert zdrowa-mama.pl

Opuchnięta twarz

Postautor: kajo » 26 kwie 2014, o 13:05

Witam serdecznie. nie wiem do końca czy dobry dział, ale skoro odpowiada specjalistka z zakresu zdrowia - pozwolę sobie zadać pytanie. Moje dziecko od jakiegoś czasu ma (moim zdaniem) nieco opuchnięta twarz - szczególnie z rana, oczywiście byliśmy u lekarza, zlecił badania, niby wszystko jest ok. Jak każda matka - znam swoje dziecko i ciągle mam wrażenie "nalanej" twarzy. Niestety internet może być sprzymierzeńcem (niekiedy) a często wrogiem kiedy czytamy coraz więcej o chorobach i popadamy w nerwicę. Tak jest ze mną, sugerowałam już lekarzowi niedoczynność tarczycy, ale chyba bierze mnie za jakąś psychopatkę. Teraz myślę, że może ma zatrzymaną wodę w organizmie ale obrzęk dotyczy kończyn, a tu chodzi o twarz - http://wylecz.to/pl/choroby/endokrynolo ... izmie.html. Nie wiem, popadam w depresję, proszę o jakąś radę. jakie badania wykonać ewentualnie?
kajo

Re: Opuchnięta twarz

Postautor: justyna_puszko » 26 paź 2014, o 20:56

Opuchnieta twarz? Nie wiem, jezeli elkarz nic nie wykryl, a badania sa zrobione, moze po prostu ma uczulenie na cos, jakis plyn do plukania, cokolwiek. Moze sprobuj zmienic klimat, wyjechac z dzieckiem na jakis czas to zobaczysz jak sie twarz zachowuje... Ja ze swoim dzieckiem mialam tez problem, ale ogolnie bylo senne zmeczone i wynajelismy domy w hiszpanii na urlop. Zabralam tam dziecko, Troche slonca zlapalo i szczerze mowiac poprawilo sie, od razu aktar zniknal, i lepiej sie zaczelo czuc
justyna_puszko

Postautor: Naukabezproblemu.pl » 27 paź 2014, o 20:50

Ja ze swej strony zachęcam mamę do poszukiwania odpowiedzi w gronie lekarskim. Wizyta u kolejnego lekarza czasami wiele wyjaśnia. Proszę jednak dociekać swego znam przypadki w których matczyne przeczucia pozwoliły na postawienie diagnozy i wyleczenie.
Naukabezproblemu.pl

Postautor: Pesor » 10 lut 2015, o 12:40

Ja dzisiaj też jestem jakaś opuchnięta i nie mam na nic siły, a dzisiaj muszę iść z mężem na miasto i kupić dwie nowe wersalki. Na razie do logopedy nie będę chodziła, ale myślę że na wiosnę znowu zacznę
Pesor

Postautor: Ptaszynka » 12 lut 2015, o 18:25

Instynkt mamy to niedoceniana potężna siła,ale czasem warto się wybrać do lekarza.
Ptaszynka

Postautor: sawicka » 13 kwie 2015, o 19:01

czasami opuchlizna nie musi oznaczać choroby czasami wychodzi tak zmęczenie.
sawicka

Postautor: ktberg89 » 15 kwie 2015, o 13:14

Czasami zdarza się ze jest to nadmiar wody w organizmie dlatego twarz może być opuchnięta
ktberg89

Postautor: Jari » 22 kwie 2015, o 16:10

Ja niestety mam opuchniętą buzię, a w sobotę idę na imprezy integracyjne. Mam nadzieję, że ta opuchlizna mi zejdzie, bo tak niestety nie wyglądam zbyt ładnie i dziwnie się czuję
Jari

Postautor: mbahur89 » 23 kwie 2015, o 15:57

Proponuje udać się do pediatry i zrobić dziecku komplet badań bo to może być początek jakiejś choroby.
mbahur89

Postautor: mburza89 » 24 kwie 2015, o 18:14

A może dziecko jest na coś uczulone i trzeba mu zrobić testy.
mburza89

Następna

Wróć do Między Mamami