Zakładam sklep online

Na pytania odpowiada ekspert zdrowa-mama.pl

Zakładam sklep online

Postautor: olli12 » 30 sie 2017, o 22:06

W związku z załatwianiem formalności natknąłem się na ofertę firmy eService. Oferują oni między innymi terminale płatnicze oraz przelewy internetowe.Myślę, że skorzystam z ich usług ponieważ posiadają świetną renomę
olli12

Re: Zakładam sklep online

Postautor: mikasa » 31 sie 2017, o 21:38

Dobrze sobie kupić skórkę do darmowego sklepu OS COmmerce.

Postautor: Aldnton » 28 paź 2017, o 06:44

Jeśli zakładasz własny sklep internetowy to warto by było abyś zdecydował się na przykład na reklamę w google z agencją AdWordsgroup.pl. Dobrze dobrana kampania reklamowa w AdWords potrafi nieźle podnieść pozycję strony w wyszukiwarce więc na Twoim miejscu poważnie bym sie nad tym sastanowił
Aldnton

Postautor: Elizeusz » 12 lis 2017, o 00:22

Jeśli zakładasz taki sklep z pewnością będzie Ci potrzeba pieniędzy na rozruch, konieczny jest jakiś wkład, kapitał. Korzystną ofertę da Ci z pewnością incredit. Zobacz sama. Ja sam mam taki sklepik i raz skorzystałem z ich usług. Teraz moja firma prężnie się rozwija na tym rynku. POZDRAWIAM I ŻYCZĘ POWODZENIA ! ;)
Elizeusz

Postautor: Mike » 14 lis 2017, o 03:05

Myśle że taki sklep to świetny pomysł. Czasem jak przeglądam sobie różne sklepy, np. https://dogotowania.pl/kategoria/8-czajniki to myślę sobie że to super pomysł na biznes. Asortyment mają duży i całkiem dobry to i ludzi całkiem sporo pewnie u nich kupuje. Widzę sama po sobie jak często do nich zaglądam. Lubię gotować więc taki asortyment mnie przyciąga. A przecież takich jak ja jest więcej. Musisz tylko tak jak oni trafić do odpowiednich klientów, a z pewnością znajdą się chętni do zakupów.
Mike

Wróć do Między Mamami