Tanie podóżowanie gdzie na wakacje?

Na pytania odpowiada ekspert zdrowa-mama.pl

Re: Tanie podóżowanie gdzie na wakacje?

Postautor: duzalalaq » 20 mar 2017, o 21:02

Hitem w tym roku była też Islandia. Jeszcze rok temu ten wyspiarski kraj był dla nas mroźną egzotyką. To się zmieniło na wiosnę, gdy ku uciesze wielu z nas Wizzair otworzył tanie loty z Warszawy i Katowic. Zaczęliśmy masowo kupować bilety na Islandię i tym samym spełniać nasze, do niedawna tak odległe, marzenia. Mówią, że nigdzie w Europie nie jest tak pięknie jak na Islandii.
duzalalaq

Postautor: monates » 12 kwie 2017, o 14:31

Ja zdecydowanie wole wakacje w Polsce. Sam w tym roku wybieram się w Tatry troche połazić. Nocleg mam w miejscu, które nazywa się Dobre Kwatery i mieści sie na Stromej 2A w Zakopanem. Świetna lokalizacja, niewygórowana cena za pokój, moim zdaniem jeśli ktoś lubi góry to na prawdę świetna opcja!
monates

Postautor: dikusmax » 16 kwie 2017, o 13:23

Kolacja z ninją Kioto, Japonia Kioto to jedno z najciekawszych japońskich miast dla dzieciaków. Warto odwiedzić tu prawdziwą wioskę samurajów Toei Uzumasa Eigamura. Każdy maluch ma szansę poczuć się tu jak prawdziwy japoński wojownik. Szczęściarze będą mogli podpatrzeć, jak kręci się filmy akcji, bo wioska to też prawdziwy plan zdjęciowy. Miłośnicy sztuk walki z pewnością docenią restaurację Ninja, gdzie ci ostatni występują w roli kelnerów. Gwarantujemy, że w takiej oprawie dzieciaki będą zajadać się japońskimi przysmakami. I być może nawet nauczą się jeść pałeczkami.
księgowość Służew
dikusmax

Postautor: corinna » 19 kwie 2017, o 15:16

Mi się już takie wypady nad jezioro, nad morze trochę znudziły. Widziałam fajną propozycję http://www.punt.pl/czartery_jachtow czarteru jachtów i takie coś mi się zamarzyło, wszyscy uwielbiamy wodę, ja sobie innych wakacji nie wyobrażam jak nad wodą ale taki czarter to po prostu spełnienie marzeń wakacyjnych :)
corinna

Postautor: lukasz45 » 19 cze 2017, o 11:00

My w tym roku wybieramy się nad Polskie morze
lukasz45

Postautor: mewka26 » 20 lip 2017, o 14:38

A jak nie macie czasu na dłuższy wyjazd, to może skorzystajcie z oferty, jaką ma dla Was Rodzinny Park Rozrywki Energylandia? Mają oni w swojej ofercie weekendowe wypady . A to jest świetne rozwiązanie, ponieważ można samemu dobrze się bawić, ale też dzieci na pewno będą zadowolone z wycieczki.
mewka26

Poprzednia

Wróć do Między Mamami