Tanie podóżowanie gdzie na wakacje?

Na pytania odpowiada ekspert zdrowa-mama.pl

Re: Tanie podóżowanie gdzie na wakacje?

Postautor: rafal2 » 1 lut 2019, o 12:18

Ja na wakacjach ostatnio byłem w Grecji i te wakacje bardzo mi się podobały.Moim zdaniem każdy powinien jechać tam na wakacje.

Postautor: piootr56 » 26 lut 2019, o 14:10

Ale czy musimy wyjeżdżać za granice? Nie lepiej zwiedzać nasz kraj? Np debogora.pl to ciekawe miejsce na odpoczynek. Można sporo pozwiedzać, a przy okazji podziwiać piękne okolice.
piootr56

Postautor: malka » 30 mar 2019, o 20:37

Jak tanie wakacje i bezpiecznie to łapcie porównywarkę ubezpieczeń https://kioskpolis.pl/ubezpieczenia-turystyczne/
. Na dole podczas wypełniania formularza wystarczy wpisać kod rabatowy "UDOKY" i dostaniecie kilkunasto-procentową zniżkę;)
malka

Góry Świętokrzyskie

Postautor: nurse » 15 kwie 2019, o 10:30

W ubiegłym roku połowę wakacji spędziliśmy nad Adriatykiem, połowę w Polsce, w Górach Świętokrzyskich. Trudno powiedzieć który wyjazd był ciekawszy. Czy lenistwo na plaży, czy wycieczki rowerowe po okolicach Kielc. Z pewnością od strony zwiedzania Góry Świętokrzyskie z powodzeniem dają nam wiele ciekawych atrakcji. Informację o najważniejszych miejscach znajdziecie na blogu lifestylowym Inside Your Life w artykule Góry Świętokrzyskie szlaki rowerowe http://www.insideyourlife.pl/2019/04/gory-swietokrzyskie-szlaki-rowerowe.html . Jest też tam sporo informacji o Turcji, Tunezji, Cyprze i Czarnogórze. A także informacje jak przerobić busa na kamper.
nurse

Postautor: valdarian » 26 kwie 2019, o 12:52

valdarian

Postautor: wrobelantek » 13 maja 2019, o 12:41

Gorąco mogę polecić Słowację nieopodal Tatr. Można wynająć domek za około 1500zł. Przy 7-8 jest to koszt niecałych 200zł. Widoki świetne, można wejść na Babią Górę. Popływać po jeziorze. A co najważniejsze widok na Tatry jest przepiękny
wrobelantek

Postautor: majunia » 29 lip 2019, o 17:20

Justitta pisze:W maju najlepsze na wakacje są: Turcja, Tunezja, Egipt, można zakupić All inclusive już od 500-900zł za 7dni.

Owszem, to najtańsze kierunki, ale jadąc tam trzeba mieć dobrze wyposażoną apteczkę m.in. w Kebene czyli lek przeciwbiegunkowy stosowany także przy neistrawności i wzdęciach. A o te dolegliwości w Tunezji czy w Egipcie najłatwiej!
majunia

Postautor: pioterpaski » 9 sie 2019, o 10:06

Jak dla mnie, zdecydowanie Plaza hotel Kraków - naprawdę rewelacyjny hotel, mogę z czystym sumieniem polecić.
pioterpaski

Postautor: kamilkusek » 9 sie 2019, o 10:14

Ja polecam Petit Hotel Praga - bardzo tanie pokoje hotelowe, wygodna lokalizacja, bardzo niedaleko stacji metra. Polecam z czystym sumieniem. Świetny Hotel Praga.
kamilkusek

Poprzednia

Wróć do Między Mamami