Kupowaliście meble w internecie?

Na pytania odpowiada ekspert zdrowa-mama.pl

Re: Kupowaliście meble w internecie?

Postautor: bakerdonald » 20 mar 2018, o 11:28

ja jakiś czas temu kupiłam w internecie szafy kartotekowe do mojego biura. Trafiłam akurat na fajną wyprzedaż. W sieci można znaleźć dużo częściej obniżki i promocję.
bakerdonald

Postautor: dekielek » 20 mar 2018, o 13:30

Kiedyś tak, z Ikei.

stoły przemysłowe
dekielek

Postautor: Logopetka » 21 mar 2018, o 14:50

Ja planuję kupić meble w internecie, bo nie mam czasu na jeżdżenie po sklepach i oglądania całego mnóstwa mebli, które mają do zaoferowania. Skupiam się na razie na tym co oferuje ten sklep http://www.mebleperfect.pl/ ponieważ meble tapicerowane są podobno bardzo wytrzymałe, więc warto je kupić, jeśli komuś zależy na długim użytkowaniu. Poza tym maja bardzo ładny styl i kolory, które idealnie można dopasować do każdej aranżacji. Co o tym powiecie ?
Logopetka

Postautor: Zenon211 » 23 mar 2018, o 15:32

Czy ktoś z Was wie czy rowery holenderskie ranking mi powie, który wybrać? Będe naprawdę wdzięczny za pomoc, ponieważ osobiście nie znam się na tym, więc pomyślałem, że może warto poszukać jakiś ranking. Co Wy sądzicie o tym? Możecie mi coś doradzić?
Zenon211

Postautor: agajaga99 » 26 mar 2018, o 17:24

Wolę jednak w Ikei, muszę widzieć jak to wygląda w mieszkaniu.
agajaga99

Postautor: Rezoon » 12 kwie 2018, o 15:43

Teraz w zasadzie wszystko można kupić przez internet, nawet meble. Ja zamawiałam krzesła i fotele do biura ze sklepu http://www.biuroimeble.com.pl/oferta/krzesla_i_fotele . Mają dobrze opisany towar więc nie widziałam sensu chodzenia i sprawdzania w stacjonarnym sklepie jak w rzeczywistości wygląda towar. Zamówione krzesła sa zgodne z opisem a do tego bardzo wygodne.
Rezoon

Postautor: Radow » 16 kwie 2018, o 12:15

Ja zazwyczaj wolę pojechać np. do IKEA i zobaczyć meble na żywo przed zakupem. Przez internet mebli jeszcze nie kupowałem :).

Postautor: alexa14 » 17 kwie 2018, o 13:11

Ja tak znalazłam swoją kochaną sofę :D Trafiłam na ofertę https://www.italiastyle.pl/sklep/meble/sofy/sofy-z-funkcja-spania.html i zamówiłam sofę, na której teraz częściej śpię niż na swoim łóżku :D
alexa14

Postautor: DawidSz » 20 kwie 2018, o 13:39

Raz zamawiałem meble do kuchni. Bałem się trochę o transport ale wszystko przebiegło bardzo dobrze. Polecam, ponieważ w sklepach online można znaleźć na prawdę duży wybór mebli.
DawidSz

Postautor: melka00 » 6 maja 2018, o 12:16

Z zamawianiem przez neta ogólnie nie mam problemu... A w przeciagu ostatnich kilku mscy przekonalam sie tez do zamawiania mebli przez internet, co prawda zamawiam tylko z salonu agaty, ale to juz krok do przodu. Meble to jednak "ciazszy kaliber" i wieksza kasa niz sukienka czy spodnie. Trzeba miec zaufanie do producenta i miec pewnosc ze produkt nie bedzie badziewiem
melka00

PoprzedniaNastępna

Wróć do Między Mamami