Dobra kawa

Na pytania odpowiada ekspert zdrowa-mama.pl

Dobra kawa

Postautor: mdudek1234 » 19 gru 2015, o 13:37

Jak macie u siebie rozwiązany problem kawy we firmie?
Czy to wy ją kupujecie, czy wasi pracownicy sami sobie o nią dbają?
mdudek1234

Re: Dobra kawa

Postautor: Ortajga » 29 gru 2015, o 09:13

Kawę kupuje firma, ciasto do kawy, takie jak to http://www.codogara.pl/4083/biszkopt-idealny-video sami robimy. Bez ciasta nikomu się kawy pić nie chce :D
Ortajga

Postautor: celina79 » 2 mar 2016, o 15:22

U nas jest tak, że to ja przynoszę kawę i wszyscy z niej korzystają. Jakoś tak jako pracodawca czuję się do tego zobowiązana :) Co do dobrych kaw to polecam wypróbować te od COFFEE REBELS. Można je kupić w Auchanie, więc daleko szukać nie trzeba :) A wyglądają o tak:

Obrazek
celina79

Postautor: stomato_pionki » 3 mar 2016, o 12:29

Fantastyczny brand. Jezu, kawa z twarzą Steve'a Jobsa, świetnie. Tylko jak im się udało zdobyć prawo do użytkowania wizerunku? A może to jakaś luka i można korzystać z takiego zdjęcia, bo domena publiczna, czy coś - no ale do celów marketingowych? Jestem fanem kawy i pewnie pójdę w to, ale marka bardzo fajnie zbudowana. Do kogo nie przemawia Steve Jobs?!
stomato_pionki

Postautor: razzoww » 4 mar 2016, o 12:45

Ja piję necsafe creme, jest pyszna!
razzoww

Postautor: panikulka » 6 mar 2016, o 15:47

Dallmayr prodomo jest niezła. Generalnie, jeżeli coś jest w stu procentach z Arabicy, to jest dobre albo bardzo dobre.

Najlepszą kawą jaką piłem była jakaś bodajże Arabica przywieziona przez moją ciocię z delegacji w Brazylii. Bez porównania do wszelkich kaw rzekomo importowanych z Ameryki Pd. z którymi mamy tutaj do czynienia. Ech....
panikulka

Postautor: fretonas » 6 mar 2016, o 19:24

W domu parzę kawę turecką-lubię za mocny smak i wolę również bez cukru ją przyrządzać. Trochę z tym roboty jest, ale warto. W pracy mamy Jacobs Kronung -dobre i to, tym bardziej że ja za to nie płacę ;) Nie pogardzę też kawą z dodatkiem jakiegoś alkoholu - byleby nie było za słodko!
fretonas

Postautor: elaearb » 12 mar 2016, o 18:16

Ja już nigdy nie kupię kawy z marketu. W porównaniu do świeżo palonej https://finestcoffee.pl ta z ekspresu smakuje jak żużel.
Zwróćcie uwagę, że są bardzo ciemno palone. Dlaczego bo to niskiej jakości ziarna. Mocne palenie zabija smak kiepskiego ziarna. Fuj :cry:
elaearb

Wróć do Między Mamami