Jak schudnąć po ciąży

Na pytania odpowiada ekspert zdrowa-mama.pl

Jak schudnąć po ciąży

Postautor: bapierox » 24 lut 2016, o 21:32

Macie jakieś pomysły, jak zrzucić trochę tłuszczyku po ciąży? Próbowałam już diet i ćwiczeń, ale nic mi kompletnie nie dawały... Może jakieś zabiegi? Ale jakie?
bapierox

Re: Jak schudnąć po ciąży

Postautor: uffwkaxa » 27 lut 2016, o 12:32

Dieta 1100-1200 kcal to jakiś żart. Taka dieta oznacza utratę pokarmu. Jest to dieta głodowa o aktywności fizycznej przy takiej diecie można zapomnieć. Co za bzdura żaden szanowany dietetyk nie rekomendowałby takiej diety matce karmiącej. 2000kcal to jest minimalne zapotrzebowanie kaloryczne matki karmiącej.
uffwkaxa

Postautor: Ortajga » 29 lut 2016, o 23:35

Jedz przede wszystkim dużo warzyw i potraw z warzyw. Tu masz przepis, jak zrobić sałatkę grecką http://www.codogara.pl/4372/salatka-grecka To jest smaczne i zdrowe.
Ortajga

Postautor: kukuruz1234 » 4 mar 2016, o 13:56

Według mnie musisz konkretny plan żywieniowy sobie ustalić ! Zobacz na książka jaglany detoks recenzja przeczytasz tam wiele ciekawych sugestii, dodatkowo możesz obejrzeć ciekawy filmik na ten temat : https://www.youtube.com/watch?v=rBea8sVdDgE
kukuruz1234

Postautor: panikulka » 6 mar 2016, o 15:47

Pamiętaj, że nawet jeśli karmisz piersią, wystarczy ci 2200 kcal na dzień.

Jedz jak najczęściej potrawy gotowane na parze, pieczone w folii lub na grillu.

Trzy duże posiłki zamień na sześć mniejszych porcji.

Unikaj potraw konserwowanych, solonych, fast foodów.

Miej pod ręką zdrowe przekąski, na wypadek nagłego głodu.

Staraj się jeść jak najwięcej warzyw i owoców, dbając o to, by pochodziły one ze znanych upraw (uwaga na nawozy!).

Unikaj alkoholu, kawy, mocnej herbaty, słodzonych napojów.

Pij od sześciu do ośmiu szklanek wody dziennie.

Dobre nastawienie do życia także pomaga chudnąć, zadbaj więc o swoją higienę psychiczną i proś rodzinę o pomoc tak często, jak tylko się da.
panikulka

Postautor: fretonas » 6 mar 2016, o 19:26

Jestem po porodzie ponad 4mies i nie schudlam nic :/ wazę tyle ile wyszlam ze szpitala. Próbuje cos ćwiczyć ale to za bardzo się nie da przy małym. Rodzilam naturalnie. Do maja chce ładnie schudnac bo wracam do polski na urlop i chce się pokazać rodzince jak pięknie wygladam
fretonas

Postautor: lolcia » 28 lip 2016, o 18:50

Zrzucanie wagi po ciąży często bywa kłopotliwe... z maluszkiem ciężko znaleźć czas na ćwiczenia, regularne posiłki też graniczą z cudem. Trzeba się sporo natrudzić. Dla mnie zbawienne okazały się napoje Slimonade, z nimi schudłam dużo dużo szybciej i łatwiej. Tak to pewnie jeszcze miałabym kilka kilogramów nadprogramowych. Można zamówić na https://slimonade.pl/kontakt.html.
lolcia

Postautor: gifmi » 16 wrz 2016, o 11:15

jeżeli dieta Ci nic nie dała znaczy że miałaś złą dietę... spróbuj jakiegoś catering warszawa tam zrobią wszystko za Ciebie i na pewno schudniesz
gifmi

Postautor: butomanix » 4 paź 2016, o 22:03

Aby schudnąć po ciąży w sposób bezpieczny i skuteczny, należy postępować w sposób racjonalny i systematyczny. Podstawą jest zdrowa niskotłuszczowa dieta połączona z aktywnością fizyczną. Należy pamiętać, że okres połogu i karmienia piersią rządzi się swoimi prawami i nakłada pewne ograniczenia związane z wysiłkiem fizycznym. Zatem bez względu na to, jak dobrze się czujesz, musisz zachować umiar i trzymać się zasad.
butomanix

Postautor: hasandile » 4 paź 2016, o 22:07

aktywność fizyczna z odpowiednią dietą i zobaczysz jak szybko kilogramki będa spadać ;) tylko uzbrój się w cierpliwość i wytrwałość, bo początki są trudne
hasandile

Następna

Wróć do Między Mamami