Jak schudnąć po ciąży

Na pytania odpowiada ekspert zdrowa-mama.pl

Re: Jak schudnąć po ciąży

Postautor: kasia123 » 12 paź 2016, o 11:50

Uważam, że podstawą jest aktywność fizyczna powiązana z odpowiednią dietą. Polecam zapisanie się do jakiegoś klubu fitness i skorzystanie z rad trenera, który ustali i odpowiednią dietę i ćwiczenia indywidualnie dla Ciebie.
kasia123

Postautor: manczyk89 » 21 paź 2016, o 13:28

Zacznij biegać, duzo ruchu pozwoli Ci zrzucić zbędne kilogramy. Wiem co mówię
manczyk89

Postautor: mintt339 » 1 lis 2016, o 17:41

Zrzucanie wagi po ciąży często bywa kłopotliwe... z maluszkiem ciężko znaleźć czas na ćwiczenia, regularne posiłki też graniczą z cudem. Trzeba się sporo natrudzić. Dla mnie zbawienne okazały się napoje Slimonade, z nimi schudłam dużo dużo szybciej i łatwiej.
mintt339

Postautor: daliadura » 2 lis 2016, o 19:58

Ja po ciąży chudłam dopóki karmiłam piersią, a jak odstawiłam dziecko, to szybko utyłam :( Nie mogłam sobie przez dłuższy czas poradzić z nadwagą, ale wreszcie znalazłam czas, żeby zacząć chodzić na fitness i do tego jeszcze kupiłam sobie figurę extraslim (naturalny suplement, który przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej). Zaczęłam też inaczej jeść, bo jadłam nieregularnie i dość tłusto. widzę, że coś się wreszcie ruszyło, trochę schudłam, ale jeszcze muszę tak z 10kg zrzucić.
rehabilitacja po rekonstrukcji acl: technologiers.pl/urazy-i-choroby/kolano/
daliadura

Postautor: dariasowkkka » 14 lis 2016, o 21:45

Przytyłam sporo w ciąży. Po porodzie zostało mi kilka kilogramów , ale przy bieganiu koło dziecka zaczęłam spadać z wagi. Po za tym przeszły mi różne zachcianki jedzeniowe które miałam w ciąży. Jem więcej warzyw, owoców, dań na parze. Wspomaga sie też suplementem 2Be Slim. Do wagi sprzed ciąży już niedaleko
dariasowkkka

Postautor: bolixcar » 18 lis 2016, o 14:11

W sposób naturalny schudnąć po ciąży chciałaby każda kobieta. A jak jest najczęściej?

Kobiety tyją w ciąży jednak ponad normę. Bywa, że waga w ciąży skacze w górę o 20, 30 kg, a nawet więcej. Nic dziwnego, że trudno później wrócić do formy i szybko schudnąć po ciąży.

Co przeszkadza w utrzymaniu prawidłowej wagi w ciąży?

Na przykład powszechne, choć błędne przekonanie, że w ciąży powinno się jeść za dwoje. Bzdura – kobieta powinna jeść dla dwojga, dla siebie i dziecka. Ma się więc odżywiać dobrze, zdrowo. I nie chodzi tu o ilość, lecz o jakość posiłków.

A zachcianki ciążowe?

Gdy ma się zachcianki, trzeba też mieć zdrowy rozsądek. Odradzam na przykład zastępowanie słodyczami pełnowartościowych posiłków w ciąży.
bolixcar

Postautor: dado » 21 lis 2016, o 14:26

nie ma innego prostszego sposobu jak wypełnienie tu całej ankietki i oni dopasują do Ciebie i Twoich potrzeb wszelkie produkty, które rzeczywiście w odpowiednich ilościach powinnaś jeść. Popatrz sobie na jakiej zasadzie działa tu catering http://dobradieta.waw.pl/Catering-Dietetyczny-Warszawa
dado

Postautor: thorner » 28 lis 2016, o 00:27

No cóż, a według mnie jest :P Trzeba po prostu ustalić sobie odpowiednie ilości kalorii na dzień, wcale nie chodzi o jakieś restrykcje, diety, po prostu nie za dużo, no do tego jeść regularnie i być aktywną :)
thorner

Postautor: annakoko » 28 lis 2016, o 18:14

Dokładnie. Przede wszystkim odpowiednia dieta i ruch. A i z małym dzieckiem też można ćwiczyć:)
annakoko

Poprzednia

Wróć do Między Mamami