Gdzie wyjechać?

Na pytania odpowiada ekspert zdrowa-mama.pl

Gdzie wyjechać?

Postautor: Ortajga » 8 mar 2016, o 05:54

Kochane, chcę zabrać mojego męża na wycieczkę urodzinową, tylko nie wiem gdzie... Podobają mi się te miasta https://dworzeconline.pl/info/podroze/polecane-miasta Ale nie wiem, na które się zdecydować. Jak myślicie?
Ortajga

Re: Gdzie wyjechać?

Postautor: aratunias » 10 mar 2016, o 18:34

Jeżeli chodzi o wyjazd do Anglii jestem za. Sama przebywam w UK od 2 lat i nie wyobrażam sobie powrotu do Polski. Nawet jeżeli początkowo jedno z Was będzie pracowało dacie radę. Oczywiście nie polecam Wam siedzenia na zasiłkach, bo jak dla mnie jest to wegetacja. Przy 2 osobach pracujących spokojnie pozwolicie sobie na naprawdę godne życie, a córka może rozpocząć na spokojnie studia na Wyspach.
aratunias

Postautor: zabawny » 18 mar 2016, o 16:09

Polecam chiny bardzo dobry kierunek aby zwiedzić tamtejszy kraj poznać kulturę ludzi. Ja akurat śmigam na transportach http://kontener.pl morskich i często ląduję w porcie i bardzo mnie ciekawi aby wyjść dalej na miasto zobaczyć np chińską wieś. Kiedyś na pewno wybiorę się prywatnie do tego regionu świata.
Ostatnio zmieniony 21 mar 2016, o 11:53 przez zabawny, łącznie zmieniany 1 raz
zabawny

Postautor: Krubu » 18 mar 2016, o 16:34

Również polecam Chiny. Ciekawy kraj. Dużo zwiedzenia, ciekawa kultura. Warto poznać ten kraj.
Krubu

Postautor: boson » 19 mar 2016, o 21:15

Tylko szkoda, że tak daleko. Ja bym była za tym, żeby wyjechać gdzieś bliżej na przykład w góry
boson

Postautor: exglalek » 21 mar 2016, o 11:55

Kliku moich znajomych pojechało do Anglii i bardzo sobie chwalą. Nie tylko tamtejszy styl życia, ale też fakt, że pomimo tego, że pracują za najniższą krajową pensję to żyje im się bardzo dobrze. Gdybym nie miał tutaj pracy za nieco ponad średnią krajową to też bym wyjechał. W Polsce za godzinę pracy nawet paczki fajek nie kupisz ;) . NIe wspominam o zapleczu socjalnym, znajoma pojechała, zaszła w ciążę i dostała mieszkanie, wszystkie rachunki ma płacone przez państwo plus dodatkowo dostaje trochę funciaków co miesiąc. Już nawet nie chcę wspominać o możliwości nauki języka na poziomie super-zaawansowanym i tamtejszych możliwościach biznesowych.
exglalek

Postautor: dzienna » 21 mar 2016, o 18:13

Na wycieczkę urodzinową polecam zabrac męża do Wenecji, piękne i romantyczne miasto..
dzienna

Postautor: canse » 1 kwie 2016, o 09:42

Albo Budapeszt, Wizzar ma doc niedrogie bilety lotnicze
canse

Postautor: paniufix » 11 kwie 2016, o 20:41

Bory Dolnośląskie
Pomysł na pobyt w dziczy dla mieszkańców zachodniej połówki Polski. To głównie iglaste ale potężne lasy, gdzie czasami przez 25 km nie spotkamy żadnego zabudowania. Takie miejscowości jak Gozdnica, Węgliniec czy Ruszów to wręcz oazy w morzu drzew. W zachodnim krańcu Borów znajduje się natomiast Łęknica i Park Mużakowski, jeden z naszych najmłodszych nabytków listy UNESCO.

Z Zielonej Góry – 1h, z Wrocławia – 2h, z Poznania – 3h, z Opola – 3h
paniufix

Postautor: lolcia » 20 kwie 2016, o 21:03

ja gdybym miała wybór, chciałabym jechać do Nowego Jorku :) na https://www.fru.pl/tanie-loty/do-USA-US/ można znaleźć tanie loty do ameryki właśnie, kto chętny na taką wycieczkę?
lolcia

Następna

Wróć do Między Mamami