Kredyt hipoteczny

Na pytania odpowiada ekspert zdrowa-mama.pl

Kredyt hipoteczny

Postautor: kruppssa » 14 kwie 2016, o 16:58

Macie problem ze swoim kredytem ? Nie wiecie który bank udzieli wam stosownej pożyczki ? Jeśli chodzi o kredyty hipoteczne i innego rodzaju kredyty, wystarczy skorzystać z porównywarki kredytów, http://www.kalkulator.pl/kredyt-hipoteczny/ i wybrać ten z najlepszą ofertą !
kruppssa

Re: Kredyt hipoteczny

Postautor: borowiqas » 16 kwie 2016, o 12:41

Trochę ogólne pytanie ale najważniejsze to dobrać kredyt do konkretnej sytaucji. Z praktycznego punktu widzenia na wysokość raty :) a bardziej szczegółowo:
- poziom marży,
- możliwość wcześniejszej spłaty bez prowizji (obecnie zupełnie bez prowizji ofetę mają dwa banki)
- wysokość prowizji
- dodatkowe ubezpieczenia (na życie, nieruchomości),
- ubezpieczenie niskiego wkładu własnego (% i okres)
- dodatkowe koszty w okresie przejściowym
borowiqas

Postautor: elokolox » 25 maja 2016, o 16:30

PKO BP ma obecnie niską RRSO kredytu hipotecznego. Dzięki czemu da się sporo zaoszczędzić, ale da się jeszcze więcej
elokolox

Postautor: fidalinka » 28 maja 2016, o 11:39

Bank ma opory przed udzielaniem kredytów na rynku pierwotnym, choćby budynek stał i był w większosci zamieszkany. "Złota lista" deweloperów w chwili obecnej chyba jest już pusta, praktycznie żaden deweloper nie ma zaszczytu dostąpić okazania minimum zaufania ze strony BZ WBK.
Co chwilę pojawiały się "ponadstandarowe" propozycje np. dodatkowe zabezpieczenie na 2 nieruchomości!! W końcu bank wydał decyzję pod warunkiem, który ma spełnić bank finansujący nieruchomość (dewelopera). Pogmatwana konstrukcja narażająca mnie na dodatkowe koszty (rachunek powierniczy u notariusza)+ stracony czas i nerwy. Niska marża to nie wszystko, dodatkowo radzę jeszcze dokładnie poczytać umowę. Łącznie mnóstwo zabezpieczeń - hipoteka na nieruchomości kredytowanej, najlepiej jeszcze hipoteka na innej nieruchomości, rachunek powierniczy u notariusza, na który zostaną przelane środki z kredytu, rygor poddania się egzekucji, weksel in blanco....
Chyba raczej dla pasjonatów WBK ;)
fidalinka

Postautor: mikasa » 23 cze 2016, o 18:16

Ja nie ma problemu bo mam niską zdolność, pozostaje tylko chwilówka, bo do banku to mogę iść się tylko wody napić.
mikasa

Postautor: szajba » 6 lip 2016, o 13:11

Tego typu chwilówki są bardzo dobre.. Warto nad nimi pomyśleć i je przeanalizować. Warto tez sobie zobaczyć czy się opłaca takie rzeczy wykonywać ja chciałem sprzet na drona bo opisuję fotografię z powietrza na swoim blogu tutaj: http://womenlifestyle.pl/fotografia-lotnicza . Zobaczcie jak takie zdjęcia potem są drogie. A kredytu mi nie dali hipotytcznego...
szajba

Wróć do Między Mamami