ubezpieczenie grupowe w ośrodku

Na pytania odpowiada ekspert zdrowa-mama.pl

ubezpieczenie grupowe w ośrodku

Postautor: Daria88 » 20 lis 2017, o 09:02

Hej,

mam do Was pytanie - czy w ośrodku, który opiekuje się Waszymi dzieciakami macie zawarte ubezpieczenie grupowe dzieciaków? To nasze pierwsze i w sumie nigdy wcześniej się nad tym nie zastanawialiśmy, ale przecież to nie jest zły pomysł, a z taką inicjatywą wyszła dyrektorka na ostatnim spotkaniu. Gdyby na tym temat się kończył, to pewnie bym tutaj nie pisała, ale potrzebuję trochę informacji zwrotnych, bo nie znam się na tym za dobrze - czy możecie powiedzieć, gdzie Wasze pociechy są ubezpieczone? U nas jest propozycja open life - przyznam że chyba raz wcześniej słyszałam tę nazwę ale też nie znam się na tym bo nigdy nie miałam do czynienia z takimi ubezpieczeniami. Ubezpieczenie grupowe ostatnio chyba sama miałam w szkole, więc trochę czasu minęło. Czy możecie powiedzieć na co zwrócić najbardziej uwagę? Składka, tak jak zawsze nie jest duża bo dzieciaków jest dużo, ale nie wiem tak naprawdę o co zapytać, żeby mieć pewność, że takie ubezpieczenie ma sens?
Daria88

Re: ubezpieczenie grupowe w ośrodku

Postautor: czarna0909 » 25 kwie 2018, o 16:13

A ja właśnie poszukuję sprawdzonych porad w zakresie ubezpieczenia na czas wyjazdu za granicę... Czy uważacie, że ekuz kraków z polisaturystyczna.pl będzie sensownym wyborem?
czarna0909

Re: ubezpieczenie grupowe w ośrodku

Postautor: eei110 » 17 maja 2018, o 16:42

A ja właśnie zastanawiam się nad wyborem czegoś sprawdzonego w zakresie ubezpieczenia na życie... Czy np. to zestawienie ubezpieczeń na życie jest Waszym zdaniem warte rozważenia https://www.ubezpieczeniaonline.pl/rank ... cie/0.html ?
eei110

Wróć do Między Mamami