Tabletki na wątrobe

Na pytania odpowiada ekspert zdrowa-mama.pl

Tabletki na wątrobe

Postautor: dudekk377 » 28 kwie 2016, o 12:59

Ostatnimi czasy macie problem ze swoim żołądkiem ? Trochę was boli i nie wiecie jaki lek wam może pomóc, bez recepty kupicie liv. 52 to niesamowite tabletki któe regenerują wszystkie chore komórki w waszym żołądku !
dudekk377

Re: Tabletki na wątrobe

Postautor: selparax » 29 kwie 2016, o 12:17

Zdrowa i lekkostrawna dieta. Zero smażonego, zero żywności wysoko przetworzonej, posiłki o mniejszej objętości a częściej. To powinna być podstawa, a preparaty ochronne jako dodatek.
selparax

Postautor: rovbalix » 9 maja 2016, o 18:03

od lat biorę leki na wątrobę bo mam zmasakrowaną po ciężkim WZW
Najlepsze są dla mnie - oczywiście brane regularnie:
esseliv duo, essentiale forte, hepatil complex
Takie które mają w sobie fosfolipidy, czy lecytynę
W połączeniu z innymi składnikami oczywiście
rovbalix

Postautor: Greedalff » 10 maja 2016, o 20:26

A znacie może takie bardzo ziołowe tabletki na wątrobę? Nie interesują mnie typowe leki.
Greedalff

Postautor: eudomix » 12 maja 2016, o 21:22

Dobre tabletki na wątrobę zawierają w składzie zioła na wątrobę oraz inne składniki wspomagające jej pracę:

wyciąg z ziela karczocha – wspomaga funkcjonowanie wątroby i układu pokarmowego oraz utrzymanie odpowiedniej ilości lipidów, zwiększa ilość wydzielanych soków trawiennych; karczoch ma również wpływ na wydzielanie żółci, działa pozytywnie na komórki wątroby zwłaszcza w przypadku ciężkostrawnej diety, wspomaga prawidłową pracę jelit;
wyciąg z liści ostrokrzewu paragwajskiego – wpływa na rozkład lipidów i wspomaga utrzymanie odpowiedniej masy ciała;
wyciąg z korzenia cykorii – poprawia metabolizm oraz trawienie, oczyszcza organizm z toksyn, wpływa na zwiększenie wydzielania żółci oraz soków żołądkowych, zwalcza wolne rodniki, zmniejsza poziom cholesterolu, likwiduje nieprzyjemne uczucie wzdęcia i przejedzenia;
wyciąg z ostryżu długiego – zapobiega odkładaniu się tłuszczu w organizmie;
wyciąg z zielonej herbaty – pomaga utrzymać ilość cholesterolu we krwi na odpowiednim poziomie;
ostropest plamisty – regeneruje tkanki i komórki wątroby, wspomaga produkcję żółci;
eudomix

Postautor: Aldnton » 14 sie 2017, o 20:54

Greedalff pisze:A znacie może takie bardzo ziołowe tabletki na wątrobę? Nie interesują mnie typowe leki.

Może jakaś apteka internetowa będzie miała w ofercie to czego szukasz. Na Twoim miejscu sprawdził bym właśnie tam!
Aldnton

Postautor: desekrator » 15 sie 2017, o 22:54

internetowe apteki to według mnie trochę lipa... no bo tam nikt nie wskazuje tańszych zamienników... :(

Postautor: KamaBlog » 16 sie 2017, o 13:47

Ulgix max
KamaBlog

Postautor: bipilala » 20 sie 2017, o 17:42

essentiale forte, odtruwa watrobę i ułatwia jej pracę.ja biorę też wyciąg z karczocha.Generalnie na wątrobe nie ma leków, wszystko chemiczne tylko pogarsza sytuację, ale zioła i leki na ich bazie naprawde mogą zdziałac cuda.O ile n\masz odpowiednio duz o samodyscypliny możesz pić napar z pokrzywy, dziurawca.
ciastkowe dekoracje
bipilala

Postautor: Iume » 24 sie 2017, o 23:26

desekrator pisze:internetowe apteki to według mnie trochę lipa... no bo tam nikt nie wskazuje tańszych zamienników... :(

Jak dla mnie wcale tak nie jest. Ja korzystam z oferty tej apteki https://www.zaufane-apteki.pl/ i leki same w sobie są tam tańsze. Dodatkowo nie muszę tracić czasu na stanie w kolejkach, wszystko załatwiam od ręki przed komputerem w domu :)
Iume

Następna

Wróć do Między Mamami