Sklep z zabawkami dla dzieci

Na pytania odpowiada ekspert zdrowa-mama.pl

Sklep z zabawkami dla dzieci

Postautor: sakkt21 » 28 gru 2017, o 18:46

Jeśli nie wiecie gdzie szukać zabawki dla niemowlaków to polecam sklep internetowy Szafa Bobasa. Jeden z moich ulubionych sklepów gdzie często kupuję prezenty dla wszystkich dzieci w rodzinie. Sami zobaczcie.
sakkt21

Re: Sklep z zabawkami dla dzieci

Postautor: manniikka1 » 10 sty 2018, o 18:59

A czy możesz mi powiedzieć czy dostanę w tym sklepie jakieś maskotki ty? Moje dziecko bardzo chciało by dostać taką maskotkę i szukam jakiegoś sklepu, w którym będe mogła je kupić. Z góry dzięki za odpowiedź!
manniikka1

Re: Sklep z zabawkami dla dzieci

Postautor: Dawid458 » 3 maja 2018, o 19:01

Ja na tegoroczny dzień dziecka kupiłem już mini hodowlę morskich smoków Aqua Dragons in Space Deluxe Led w sklepie Gonzo Tous, mają świetny wybór :) Tutaj można zobaczyć jak to wygląda:http://gonzotoys-sklep.pl/glowna/157-aqua-dragons-in-space-6002-deluxe-led-8437015413068.html :)to żywe gatunki wodne z rodziny skorupiaków, które wykluwają się z jajeczek po umieszczeniu ich w wodzie :) Rosną one do ok. 2 cm, a ich średnia długość życia to dwa miesiące. Samce mają na głowie grzywę a samice są dłuższe i można je odróżnić po znajdujących się na ich plecach woreczkach z jajeczkami.Myślę, że dzieci się ucieszą.
Dawid458

Wróć do Między Mamami