Nowoczesna aranżacja salonu

Na pytania odpowiada ekspert zdrowa-mama.pl

Re: Nowoczesna aranżacja salonu

Postautor: melka00 » 10 cze 2018, o 13:03

Też jestem za nowoczesnymi wykończeniami i aranżacjami. To zdecydowanie więcej niż klasyka jak dla mnie, z której jednak też mozna zrobic oryginalny design oczywiscie. Mnie przekonuja tego typu aranzacje jak w przykladzie z kolekcji z salonów agaty https://www.agatameble.pl/kolekcja-canne-1-do-sypialni Jest i nowocześnie i z drugiej strony domowo. Nie ma tego "zimna" o ktorym piszecie. Wnetrze ma swoj styl, swoj klimat i jest tez bardzo rodzinne mimo designerskich akcentow
melka00

Postautor: Ryba » 14 cze 2018, o 00:31

Mój nowoczesny salon to połączenie betonu architektonicznego z surowym drewnem.

Postautor: Blizbor11 » 15 cze 2018, o 10:51

Czesc wszystkim, na pewna znajda sie tu osoby, ktore maja w planach remont domu/mieszkania. Chcialbym Wam polecic płytki kamienne , poniewaz moim zdaniem wykonczenia wnetrz z kamienia robia ogromne wrazenie. Sam posiadam takie w domu i według mnie byla to bardzo dobra decyzja, polecam ich oferte. Pozdrawiam.
Blizbor11

Postautor: jann29 » dzisiaj, o 11:57

Nie wiem skąd kupić akcesoria do pływania. Może ktoś z Was zna jakiś sklep internetowy i może mi coś doradzi w tym temacie? Będę naprawdę bardzo wdzięczny za pomoc, ponieważ nie znam się na tym totalnie.
jann29

Poprzednia

Wróć do Między Mamami