praca dla logopedy

praca dla logopedy

Postautor: ryszard » 8 kwie 2011, o 23:00

Czy są jakieś konferencje i szkolenia dla przyszłych logopedów?
ryszard

Re: praca dla logopedy

Postautor: Maria_R » 11 kwie 2011, o 22:37

Jest tego cała masa w różnych miasatch. Jakie miasto Pana interesuje ?
Maria_R

Postautor: Teri_25 » 28 maja 2011, o 15:58

Ja jestem zainteresowana szkoleniami w województwie małopolskim, ewentualnie Katowice, Kielce.

Świetne forum. Czegoś takiego szukałam.

pozdrawiam
Teri_25

Postautor: Katarzyna » 29 maja 2011, o 22:09

Teri_25 to tak jak ja ;) szukałam szukałam i znalazłam :) Brakuje Ci tu jakiś informacji ? Co byś dodał/a ? :) Ja chyba tylko działu dla studentów logopedii
Katarzyna

Postautor: Magda » 29 maja 2011, o 22:25

Bardzo cieszymy się, że podoba się Paniom na forum ;)

Właśnie prosimy o informację czego Wam brakuje ?

W Krakowie polecam http://www.konferencje-logopedyczne.pl - nowe warsztaty będą dopiero po wakacjach ale warto poczekać.
Jeśli chodzi o konferencje w woj. śląskim to polecamy oddział śląski Polskiego Towarzystwa Logopedycznego dzieję się dużo :)

Będziemy informować na bieżąco, najbliższa konferencja naukowo-szkoleniowo-artystyczna „Słowo mocniej bije niż najtęższe kije. Od dysfunkcji do perfekcji”. Konferencja odbędzie się w Teatrze Śląskim im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach i na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, w dniu 18 czerwca 2011 roku.
Magda

Postautor: konstancja » 30 maja 2011, o 20:12

Mi brakuje takich ogólnych tematów, gdzie matki mogłyby się wymieniać doświadczeniami.
konstancja

Postautor: Teri_25 » 1 cze 2011, o 20:08

Wybieram się do Krakowa na warsztaty ze wspomnianej stronki. Jadę na Programowanie języka. Zajęcia będzie prowadzić dr Orłowska. Miałam z nią zajęcia na studiach magiosterskich, poza tym byłam u niej na praktykach, więc już wiem, że warto! Mimo, że cena wysoka, bo aż 250 zł. Zostało kilka wolnych miejsc. Zapraszam. Można potem umówić się i porozmawiać o forum :)

Pozdrawiam
Teri_25

Postautor: WSEIiI » 9 lis 2011, o 14:19

Szanowni Państwo,

Chcecie wiedzieć jak uniknąć problemów z krtanią i nie stać się ofiarą swojego zawodu? Jak rozmawiać bez przeszkód, nie nadwyrężając swoich strun głosowych? Na te i inne pytania dotyczące prawidłowego korzystania z narzędzi mowy, będzie można uzyskać odpowiedź już 19 listopada w Poznaniu, biorąc udział w konferencji pod nazwą „Głos w sprawie głosu”. Nauczyciele, dziennikarze, czy aktorzy – to profesje, dla których głos stanowi podstawę zawodu. Z myślą o nich, a także o innych, dla których głównym narzędziem pracy jest krtań, Wyższa Szkoła Edukacji Integracyjnej i Interkulturowej, Polski Związek Logopedów oraz Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „Uni-Terra”, we współpracy z Katedrą i Kliniką Foniatrii i Audiologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu organizuje II ogólnopolską konferencję pod nazwą „Głos w sprawie głosu”. Podczas tego wydarzenia, uczestnicy będą mogli dowiedzieć się, jak dbać o głos, by jak najdłużej cieszyć się jego dobrą jakością. Podczas wykładów specjaliści omówią czynniki, które negatywnie wpływają na mowę. Przedstawią porady, jak minimalizować obciążenie krtani, jak pracować z naszym aparatem mowy, a także jak wyeliminować z naszego otoczenia elementy, które niekorzystnie wpływają na jego funkcjonowanie.

Serdecznie zapraszamy WSEIiI
WSEIiI

Postautor: Pigwa » 10 lis 2011, o 09:06

Jai jest koszt konferencji ? Gdzie można się zapisywać ?
Pigwa

Postautor: WSEIiI » 10 lis 2011, o 09:43

Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową, na której znajdują się wszystkie szczegóły na temat konferencji, także dotyczące opłat:

http://www.wseiii.pl/index.php?mact=New ... eturnid=60
WSEIiI

Następna

Wróć do Konferencje logopedyczne